Skocz do zawartości

Okno transakcje nie pobiera danych

Polecane posty

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem sello.

Po sprzedaniu przedmiotów na allegro nie pobierają się dane do zakładki transakcje, nie ma żadnych danych, oczekujących na płatność, do paczek, zaległych ani wszystkich.

Ale gdy wchodzę  w zakładkę aukcje trwające i klikam na dany sprzedany przedmiot to na dole wybierając kolejno zakładki szczegóły aukcji, wiadomości, transakcje, komentarze, klienci. Wszytskie dane się pojawiają. Nie wiem o co chodzi to samo jest z zakładką głowną komentarze nie ma tam żadnych danych a po wejściu w konkretną aukcje jak opisałam wyżej komentarz widnieje.

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Link to postu

1. dokument końcowy - do utworzenia, przestaw na dowolny gdyż dokumenty końcowe są dla transakcji zrealizowanych, poza tym musisz mieć zdefiniowane w parametrach Sello tworzenie dokumentów końcowych (jeśli chcesz je robić) bo inaczej taki filtr będzie powodował wyświetlenie pustej listy.

 

2. jest tam też data wybrana, upewnij się, że systemową masz prawidłową.

Link to postu

Masz tam listę transakcji, do których powstaną paczki, możesz zaznaczyć wszystkie, kliknąć "utwórz paczki" i wtedy przejdź na zakładkę "Paczki" (ten duży przycisk między "transakcje" i "wiadomości" i tam na kartę "do wysłania" -powinny być tam utworzone wcześniej paczki.

 

Gdyby nie było daj screen z tamtąd...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...