Skocz do zawartości

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony.

Polecane posty

Nic to nie daje, kurcze mam 15:34 i nic nie mogę zrobić.

Płacę za Sello, płacę allegro i co?????

Kto zacznie ponosić koszty  za straty!

Dwa tygodnie temu to samo.

Kurcze. A odbijanie piłeczki męczące.

 

W allegro twierdzą:

1. Dziękuję za list.

 

Uprzejmie wyjaśniam, iż serwis Allegro wyłącznie udostępnia klucz WebAPI, nie prowadzi natomiast wsparcia dla aplikacji działających w jego oparciu.

 

W związku z tym sugerowałbym Panu kontakt z twórcami oprogramowania użytkowanego przez Pana.

 

Z poważaniem,

 

 

 

 

2.Dziękuję za list.

 

Przykro mi, jednak stanowisko Serwisu w tej kwestii zostało Panu przedstawione.

 

Jeszcze raz proszę Pana o kontakt z pracownikami producenta oprogramowania.

 

O wszelkich zmianach dotyczących WebAPI informujemy na stronie:

 

http://allegro.pl/webapi/

 

Z poważaniem,

 

 

Link to postu

Ja już z nadzieją czekałem na 80% ale niestety 7 godzin i zero poprawy a dzień dzisiejszy można zaliczyć do straconych jeśli chodzi o obsługę sprzedaży a co za tym idzie i zyski.

Jak mi Insert zafunduje jutro taki sam scenariusz, to ja się chyba wybiorę do tego Wrocławia osobiście. Ciężko firmie zapłacić dodatkowe pieniądze za drugi klucz webapi, skoro wcześniej były symptomy, że jeden klucz nie wyrabia? Trzeba było czekać do dnia dzisiejszego aby na takie rozwiązanie w końcu przystać.

Tylko ile my użytkownicy będziemy czekali na nowe sello?

ŻENADA

Link to postu

Dokładnie, to jest mało profesjonalne.

Powinniśmy stworzyć związki do wywierania nacisku na Sello i Allegro.

Powinna być umowa w której jest jasno opisany sposób ustalania strat i wypłat odszkodowań.

W sumie wszyscy jesteśmy  sobie winni.

Allegro i Insert nas nie traktuje poważnie.

Powinny być umowy, regulamin i kary.

Nie było by takich problemów.

Jak mam to tłumaczyć klientom że mój program nie działa jak allegro przecież działa??!!

A ja siedzę i pisze na forum banały bo nie mam co robić.

A allegro na siłę chce zmusić do swojego menedżera.

Przy każdym kontakcie odsyłanie do twórców programu i na odwrót.

Czy insert jest tak mały że nie może dogadać się z Allegro?

Nie ma siły perswazji?

Czy nie chce?

Mega debilizm i brak profesjonalizmu.

Link to postu

Ja mam jeszcze druga partię aukcji zaplanowaną do wystawienia na godziny wieczorne. Ciekawe czy do tego czasu pobiorę cokolwiek za pomocą Sello. Żeby wysłać paczki za pobraniem z dnia wczorajszego musiałem ręcznie wprowadzać transakcje do sello  a ja przecież za ten g...ny program płacę i płace m.in. za taką funkcjonalność, która pozwala mi pobierać transakcje z Allegro.

Link to postu

u nas wszystko pięknie ładnie, pobiera FoD i PzA nowe transakcje aukcji, wysyła nadania do kuriera, drukuje etykiety nadawcze wystarczyło tylko zainwestować i  zmienić soft :)

Pozdrawiam allegrowiczów :)

To jeszcze powiedz na jaki - Insert pewnie dawno już w domu, także kryptoreklamy szybko nie usuną ;)

Link to postu

U mnie od wczoraj przy próbie zrobienia czegokolwiek (synchronizacja parametrów, wysyłanie, odbieranie aukcji) wywala błąd:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony. Proszę spróbować później. (0x80004005)

 

Czy da się coś z tym zrobić? Bo widzę, że niektórym na forum działa już    :-\

Link to postu

Działało wieczorem, bo część firm się zwinęła i poszła spać...  Dopiero dobrze po 18 udało mi się wczoraj wreszcie pobrać kategorie, potem do wieczora było już zupełnie NP.  Od rana znowu się zaczęło - na szczęście kategorie mam aktualne, a reszta powinna się stopniowo ściągnąć/wystawić...

Link to postu

Wczoraj po godz 18 wszystko działało, dzisiaj przed 9 sprawdzałem w pracy i też działało, dopiero teraz się znów pochrzaniło. Tym razem listę kategorii mam aktualną ale żadnych aukcji i transakcji i tak nie ściąga. Kończy się od razu komunikatem że limit wywołań API przekroczony.

 

Wniosek - działa jak jest małe obciążenie allegro. Ale taki stan nie może trwać, trzeba coś zmienić... tylko nie wiem czy to bardziej winna sello czy allegro przez te ich zmiany.

Link to postu

Część ludzi pobrało zmienione kategorie w dniu wczorajszym. Mi też się w końcu udało to zrobić po ok 10 godzinach - czyli po 18:00

Sello Team dziwnie nabrał wody w usta i nie wiemy czy wersja z dwoma kluczami webAPI będzie za kilka godzin, czy też dni.

Może na pierwszej Sello dać informację - świetny program do obsługi Allegro pracujący po godz. 18:00 :-\

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...