Skocz do zawartości

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony.

Polecane posty

U mnie nic nie działa...

 

Jak tak dalej będzie pofatyguję się do mojego prawnika co w tej sytuacji zrobić.

Zgodnie z Polskim Prawem firma pobierające opłatę za wykonanie danej usługi udziela na nią gwarancji. Jeśli usługa czy program nie dziła są zobowiązani do znalezienie rozwiązania. Jeśli tego rozwiązania nie ma, pieniądze za abonament są pobranie  i dodatkowo można udowodnić wymierne straty finansowe jakie dzieją się od dłuższego czasu wtedy można założyć sprawę o odszkodowanie.

 

PANOWIE ALBO BIERZECIE SIĘ DO ROBOTY, ALBO ZAWRACACIE NAM PIENIĄDZE ZA NIEPOPRAWNE UŻYTKOWANIE SELLO ALBO ZBIERAM LISTĘ NIEZADOWOLONYCH KLIENTÓW I ROBIMY PRECEDENS.

Link to postu

Ja już nie wiem o co chodzi, mam do wystawienia 300 aukcji z uwagi na przejście oprogramowania z MS na sello i stoi firma...

Ja muszę o określonej godzinie wystawić pewne aukcje względem konkurencji...

Mam skonfigurowany program, przygotowane specjalne szablony opisów konwertowane z opisów sklepu netowego, pieniądze wydane na programistę i mogę iść na piwko...

Link to postu

Podpisuje sie pod tym co napisał bodypak

 

SKOŃCZCIE PIEPRZYĆ O WEBAPI I ZAŁATWCIE SPRAWĘ, to wam zapłaciłem za Subiekta, Sello, Gestora, a nie Allegoro! To w waszej gestii jest rozwiązanie ciągłego problemu synchronizacji! Bo wydawało mi się że Insert to poważna firma, a nie kogucik co dłubie se amatorski program pełen błędów.

 

 

Link to postu

PUK !!!  PUK !!!  JEST TU KTOŚ Z INSERTU ?????

Bardzo grzecznie proszę aby ktoś odpowiedzialny za produkt "Sello" ruszył swoje cztery litery i raczył powiedzieć kiedy produkt zacznie w końcu działać. W chwili obecnej posiada on praktycznie jedynie funkcjonalność kiepskiego programu pocztowego, a o ile się nie mylę nie to jest jego główną rolą.

Link to postu

Poprawka jest zrobiona od kilku dni jednak zaistniały problemy przy jej testowaniu, stąd opóźnienia z jej wypuszczeniem. Robimy wszystko co możliwe, żeby wypuścić ją jak najszybciej.

 

Błędy webApi, które się pojawiają cały czas (nie chodzi o limit wywołań) uniemożliwiają lub utrudniają testowanie, a nie chcemy wypuścić czegoś co nie jest sprawdzone.

Link to postu

Proszę o przybliżoną datę wypuszczenia poprawki.

 

Od 1 kwietnia mam do zmiany ceny wielu aukcji jakie muszę zakończyć i wystawić ponownie. Przygotowaliśmy szablony do każdej z nich i nie mam szans na ich wystawienie. Program nie działa bez względu na godzinę, w której chce pobrać parametry czy odebrać/wysłać dane z serwisu allegro.

 

MOJE PYTANIE DO PROGRAMISTY:

60 AUKCJI DO PRZYGOTOWANIA Z PALCA W ALLEGRO TO OK 8H PRACY PRACOWNIKA. Musi to wykonać bo nie mam wyjścia pewnie po godzinach, bo w standardowym czasie gdzie ma do zrobienia wysyłki nie ma szans. To równa się dodatkowe wynagrodzenie dla niego + opłata za wadliwy program króra jest pobrana z góry.

Czy szanowna firma Insert zwróci mi za to pieniądze? Wystawię FV.

Dodam, iż jestem dobrym klientem jaki ma licencje na 6 stanowisk subiekta, dodatki, abonament coroczny na ulepszenia, sferę. Chcę wiedzieć jak traktujecie jednostkę, bo to rzutuje na traktowanie pozostałych, niezadowolonych użytkowników?

Jeśli uporacie się z tym problemem szybko i podacie realny termin, ok nie ma sprawy bo błędy rzecz ludzka. Jak nie będę dochodził swoich praw. I pewnie nie tylko ja...

 

"Na razie mocno wierzę w stwierdzenie ROBIMY CO MOŻEMY"

Link to postu

ściąga kategorie do ok 50% , potem próba aktualizacji słowników i wtedy zrywa połączenie.

 

A może np przeprogramować Sello tak aby pobierało aktualizacje kategorii z serwera Insertu a nie z serwisu allegro. Serwer Insertu ściągałby aktualizacje co jakiś czas ale tylko raz dla tego klucza WEBAPI który jest przeciążony a następnie wszyscy pracujący na Sello pobieraliby aktualizacje z Insertu

 

taka luźna sugestia

 

 

Link to postu

Poprawka jest zrobiona od kilku dni ......

 

Błędy webApi, które się pojawiają cały czas (nie chodzi o limit wywołań) uniemożliwiają lub utrudniają testowanie, a nie chcemy wypuścić czegoś co nie jest sprawdzone.

 

Kochani, dawajcie to co macie i w międzyczasie poprawiajcie. W tej chwili firmy stoją i nawet niedopracowana a działająca poprawka(chodzi o limit wywołań) większość usatysfakcjonuje.

 

Tak na marginesie chciałbym się zapytać dlaczego nie zrobicie w Sello możliwości korzystania z własnego klucza. W sytuacji takiej jak teraz, przechodzę na własny klucz WebAPI i nie ma problemu, podstawowa funkcjonalność jest dostępna.

Link to postu

Proszę nam wierzyć, że dla nas ta sytuacja również nie jest wygodna i robimy co w naszej mocy aby wypuścić poprawkę jak najszybciej. Przygotowanie i przetestowanie poprawek to nie jest 30 minut pracy. Są pewne procedury, których przeskoczyć nie możemy. Każdy znaleziony błąd i jego poprawka powoduje, że trzeba wykonać te procedury od nowa. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że wersja pojawi się jeszcze dzisiaj.

 

Link to postu

Szkoda tylko że nie zabraliście się za problem wcześniej jak problem zaczął występować sporadycznie. Teraz jak Sello do końca padło to trochę za późno. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie ma to konsekwencje i kłopoty dla użytkowników Sello. Póki co nie macie konkurencji z oprogramowaniem o podobnej funkcjonalności, a dla klienta monopol nigdy nie wychodzi na dobre :( Aby być uczciwym, wiem jak Allegro utrudnia pracę twórcom oprogramowania pracującym na WEBAPI ale klienta nie powinno to interesować, każdy ma swoje problemy.

Link to postu

Póki co nie macie konkurencji z oprogramowaniem o podobnej funkcjonalności, a dla klienta monopol nigdy nie wychodzi na dobre :(

 

 

Tu nie był bym taki pewny, jakiś czas temu dostałem info że QXL szykuje swoją wersje takiego softu. Więc jest duża szansa że sello dostanie wiatru w żagle już w niedługim czasie :)

Link to postu

No to czekamy za nowym softem,

Dzisiaj znowu nic nie działa,

następny dzień bezrobocia.

 

Kurcze co za wpadka.

Powiem szczerze, soft nie rozwija się tak jak chcemy.

Problem który nas dzisiaj stopuje już był dawno zgłaszany, ale zbagatelizowany.

Do tego brak pełnej współpracy z Subiektem - nie można dodać paczki z dokumentu sprzedaży, a najgorsze jest wprowadzanie i podłączanie klienta. Trzeba go jeszce raz wklepać do sello i powiązać z subiektem, dwa razy robota.

I po co był oscgt (no i cała reszta mam prawie cały soft, zmienione sklepy internetowe, powiększoną liczbę użytkowników, abonamenty - kurcze), a importy do kurierów mam już podłączone do sello.

 

Te uwagi były zgłaszane, ale realizacja jak będzie taka sama jak naprawa usterki, to nie wiem co pisać i mówić. Nie wiem już czy dobrze wybrałem oprogramowanie.........

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...