Skocz do zawartości

praca z Sello na dwóch komputerach

Polecane posty

Witam Wszystkich,

 

na samym początku chciałbym powiedzieć, że z Sello nie miałem nigdy do czynienia, więc jeżeli moje pytania będą banalnie proste - proszę oszczędzić mi chłosty!

 

Pytanie jest następujące:

(może najpierw wstęp sytuacyjny) - prowadzę wraz ze znajomym sprzedaż na Allegro, oboje obsługujemy aukcje, wpłaty, wysyłki (wszystko co związane ze sprzedażą za pośrednictwem Allegro), jednak robimy to z dwóch różnych miejsc - ja ze swojego domu, a znajomy ze swojego. I tu pojawia się moje pytanko: czy jest możliwość pracy poprzez Sello na jednym koncie na Allegro, ale z 2 różnych miejsc?

 

Pozdrawiam i serdecznie dziękuje za wszystkie sugestie i odpowiedzi!

JK

Link to postu

Witam Wszystkich,

 

na samym początku chciałbym powiedzieć, że z Sello nie miałem nigdy do czynienia, więc jeżeli moje pytania będą banalnie proste - proszę oszczędzić mi chłosty!

 

Pytanie jest następujące:

(może najpierw wstęp sytuacyjny) - prowadzę wraz ze znajomym sprzedaż na Allegro, oboje obsługujemy aukcje, wpłaty, wysyłki (wszystko co związane ze sprzedażą za pośrednictwem Allegro), jednak robimy to z dwóch różnych miejsc - ja ze swojego domu, a znajomy ze swojego. I tu pojawia się moje pytanko: czy jest możliwość pracy poprzez Sello na jednym koncie na Allegro, ale z 2 różnych miejsc?

 

Pozdrawiam i serdecznie dziękuje za wszystkie sugestie i odpowiedzi!

JK

 

Mozliwosc jest taka sama jak praca wielostanowiskowa w jednym biurze - potrzebujesz postawic serwer, na ktorym bedzie Sello i umozliwic polaczenia do tego serwera. Od Ciebie zalezy czy to beda polaczenia lokalne, np siec LAN, czy zdalne, z innego miejsca w Polsce.

 

Opcje sa dwie: bezposrednio udostepnic dostep do bazy danych na serwerze poprzez konfiguracje dostepu w systemie zezwalajaca na polaczenie przychodzace do takiego serwera.

 

Druga opcja, mniej komfortowa: Uzycie pulpitu zdalnego z hackiem, pozwalajacym na prace 2 uzytkownikow jednoczesnie na takim systemie, czyli jestes Ty zalogowany, oraz ktos przez pulpit zdalny na jednym kompie, na 2 roznych systemowych kontach uzytkownika.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...