Skocz do zawartości

zerujace sie koszty wysylki!!!!

Polecane posty

Witam - otoz mam problem - (win 7) - przy wystawianiu aukcji i recznej zmianie kosztow wysylek mam problem w postaci zerujacych sie kosztow wysylek. Zmieniam koszty np z 6 na 7 zl jest ok ale klikajac na nastepna pozycje poprzednia sie zeruje (koszty, doplaty i ilosci) i tak moge poprawiac po 5 razy az wkoncu zalapuje - co to moze byc?

Link to postu

Mieliśmy ten problem zgłoszony jakiś czas temu. Ostatnio w testach udało nam się wyłapać go - co prawda w innym oknie, ale prawdopodobnie źródło problemu jest takie samo. Proszę o informację czy w momencie gdy koszty się zerują Sello synchronizuje dane (kręci się kółko w lewym dolnym rogu okna aplikacji) oraz czy w tym samym czasie działają listy rozwijane w oknie lub menu kontekstowe z prawego klawisza myszki.

Link to postu

naprawde ciezko mi to stwierdzic - ale zwroce na to uwage jak sie ten problem pojawi

 

 

ale mam jeszcze kilka bledow

 

Nie moge uzywac prawego przycisku np. gdy zaznaczam wszystkich i chce zgrupowac według klienta – po ponownym wlaczeniu sello chodzi - raz na kilka wlaczen

 

 

otwierajac tranzakcje gdy klikam na pokaz aukcje to ona wskakuje na drugi plan - zawsze

 

 

czasami gdy otwieram tranzakcje i zmieniam np. na list polecony to tranzakcja wskakuje na drugi plan a rozwijane menu z forma wysylki zostaje - raz na kilka wlaczen

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Nie moge uzywac prawego przycisku np. gdy zaznaczam wszystkich i chce zgrupowac według klienta – po ponownym wlaczeniu sello chodzi - raz na kilka wlaczen

Ten problem może być powiązany z tymi kosztami. W wersji najbliższej wprowadziliśmy kolejną poprawkę, która być może wyeliminuje problem prawego przycisku myszy - ciężko wychwycić ten problem w każdym przypadku więc nie możemy zweryfikować w testach czy poprawka faktycznie pomoże.

Link to postu

problem występuje podczas gdy sello pobiera/wysyła dane - dzieje się tak zarówno podczas zmian kosztów wysyłki jak i podczas poprawiania ceny towaru w transakcjach

już nieraz wystawiłem niechcąco koszt wysyłki 0 zł za kuriera itp. ten błąd kosztował mnie już znacznie więcej niż abonament za sello, więc nie miałbym nic przeciwko płaceniu 2x więcej ale za pełnowartościowy produkt

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

W wersji 1.8 będzie pewna poprawka, jednak przez wzgląd na to, że problem jest dosyć niedeterministyczny nie mamy sposobu żeby sprawdzić czy jest skuteczna w 100%. Chyba, że ktoś wie jak powtórzyć ten błąd za każdym razem. Samo pobieranie danych, przynajmniej u nas, nie daje błędu za każdym razem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...