Skocz do zawartości

praca na dwoch stanowiskach

Polecane posty

witam

mam pytanie do bardziej doswiadczonych uzytkownikow:)

 

mam zamiar pracowac na sello w dwoch roznych stronach swiata:)

ja w usa wprwadzam wszystkie zmiany w sello (konto szef)

a w Polsce rozsylaja mi paczki wiec musza pobierac gotowe paczki do wysylki

prosze o pomoc w jaki sposob to rozwiazac:)

druga sprawa bo nie moge sie polapac jeszcze czy jest mozliwosc w sello aby place z allergo bylo autoatycznie odchaczane?

dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam Ania

Link to postu

Da się tak pracować, jeden komputer to Sello w wersji serwer z bazą a kolejne to sama wersja kliencka. To się jednak sprawdza tylko w sieciach LAN, przez internet taka praca to katorga. Wyjściem wtedy jest pulpit zdalny, czyli praktycznie Sello będzie tylko na jednym komputerze i w wersji serwerowej.

 

Serwer najlepiej zainstalować tam, gdzie będzie najwięcej operacji na Sello wykonywanych.

Jeśli dobrze zrozumiałem to w tym przypadku wystarczy tylko wysyłać do Polski w formie pdf, list magazynowych, etykiet, książek nadawczych itd. i to powinno wystarczyć...

 

Automatyczne księgowanie wpłat będzie działać w kolejnej wersji Sello.

 

Link to postu

Da się tak pracować, jeden komputer to Sello w wersji serwer z bazą a kolejne to sama wersja kliencka. To się jednak sprawdza tylko w sieciach LAN, przez internet taka praca to katorga. Wyjściem wtedy jest pulpit zdalny, czyli praktycznie Sello będzie tylko na jednym komputerze i w wersji serwerowej.

 

Serwer najlepiej zainstalować tam, gdzie będzie najwięcej operacji na Sello wykonywanych.

Jeśli dobrze zrozumiałem to w tym przypadku wystarczy tylko wysyłać do Polski w formie pdf, list magazynowych, etykiet, książek nadawczych itd. i to powinno wystarczyć...

 

Automatyczne księgowanie wpłat będzie działać w kolejnej wersji Sello.

 

 

 

Jak wygenerować pdf z listą magazynową, książką nadawczą bo nie widziałem takiej opcji w Sello ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...