Skocz do zawartości

Pobieranie danych z Ebay - Wybrane konto nie handluje na podanym serwisie.

Polecane posty

Witam. Jestem w fazie testów Sello. Mam użytkowników na Allegro i Ebay. Pojawił mi się problem na koncie ebay.polska: Wybrane konto nie handluje na podanym serwisie.

Według mnie wszystkie dane i operacje są ok. "Zmiana rejestracji" nie pomaga. Dziwnym jest to, że ebay.de (z jedną aukcją) działa.

Proszę o radę.

Link to postu

Prawdopodobnie są wystawione aukcje na serwisach innych niż te obsługiwane przez Sello (np eBay.fr). Sello podczas pobierania danych pobiera wszystkie aukcje ze wszystkich serwisów i w przypadku serwisów nieobsługiwanych pojawia się właśnie taki błąd. Proszę ten błąd zignorować, a w kolejnej lub następnej wersji zostanie on usunięty.

Link to postu

Witam. Jestem w fazie testów Sello. Mam użytkowników na Allegro i Ebay. Pojawił mi się problem na koncie ebay.polska: Wybrane konto nie handluje na podanym serwisie.

Według mnie wszystkie dane i operacje są ok. "Zmiana rejestracji" nie pomaga. Dziwnym jest to, że ebay.de (z jedną aukcją) działa.

Proszę o radę.

 

Daj sobie spokój z sello do ebay-a. Do allegro jeszcze czasem się przydaje, do ebay-a polecam auctiva, rewelacyjna obsłyga, hosting obrazów w jednym ale ful inglisz. Czasem mażę sobie aby sello było chociaż w 1/10 tak funkcjonalne. Ale niestety, jeśli nie ma się tego co się lubi to się lubi co się ma...

Link to postu

Prawdopodobnie są wystawione aukcje na serwisach innych niż te obsługiwane przez Sello (np eBay.fr). Sello podczas pobierania danych pobiera wszystkie aukcje ze wszystkich serwisów i w przypadku serwisów nieobsługiwanych pojawia się właśnie taki błąd. Proszę ten błąd zignorować, a w kolejnej lub następnej wersji zostanie on usunięty.

Niestety sello nie pobiera żadnej aukcji, nawet z polskiego ebay'u. Mam info, że aukcji jest 0 a faktycznie jest ich około 150.

Link to postu

Czy czasami nie jest ustawione filtrowanie po koncie (prawy górny róg aplikacji)?

Powtórzę temat: mam zgłoszenie błędu "Wybrane konto nie handluje na podanym serwisie" przy próbie wyślij/odbierz z ustawionym na prawym górnym rogu aplikacji kontem z ebay.pl (w okienku wyboru konta ebay.pl jest aktywny). Po zmianie aktywności na konto ebay.de aukcje się synchronizują (ale tylko ta z ebay.de)

Link to postu

Wybór konta po prawej stronie jest uwzględniany przy synchronizacji jeśli zaznaczona jest opcja w oknie pobierania "Tylko z bieżącego konta". Proszę nie zaznaczać tego pola lub ustawić kontekst konta na wszystkie i pobrać dane. Błąd będzie się pojawiał ale jest on nieistotny (jak pisałem wyżej). Sello pobierze wszystkie dane z serwisów które są zaznaczone w ustawieniach konta w oknie zarządzania kontami i licencjami.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

czesc..

..i jak..czy sello juz dobrze wspolpracuje z ebay.de i ebay.co.uk ?

cos sie poprawilo?

przymierzam sie jakiegos programu.. pytanie czy polski sello jest w stanie z tym wspoplracowac .. ; jak czytam na zagranicznych forach nawet amerykanskie programy czasem odwalają chałe...i wyskakują ludziom co chwile nowe bledy ..

prosze o info....wymiane pogladow :)

pozdr

mike

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...