Skocz do zawartości

Wzorce wydruku - KPiR, Ewidencji - jak zrobić aby było mniej stron...

Polecane posty

Nie, zmieniłem także inne części wydruku zajmujące miejsce.

33 minuty temu, Marcin Kamiński napisał:

Panie Andrzeju Pan tylko przecinki na tym wzorcu zmienił

Albo Pan żartuje, albo nie mówimy o tym samym wydruku.

Oczywiście że gros pracy to były te cholerne ramki i przecinki, ale ja widzę jeszcze kilka innych zmian.

Pisałem Panu gdzie się ustawia wielkość czcionki danych wg własnych potrzeb.

Po lewej standard, po prawej mój wzorzec. Nie widzi Pan innych różnic niż przecinki?

image.png.871457202a9e99d75331ce0d51b8d1ea.png

 

 

 

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu
46 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie, zmieniłem także inne części wydruku zajmujące miejsce.

Albo Pan żartuje, albo nie mówimy o tym samym wydruku.

Oczywiście że gros pracy to były te cholerne ramki i przecinki, ale ja widzę jeszcze kilka innych zmian.

Pisałem Panu gdzie się ustawia wielkość czcionki danych wg własnych potrzeb.

Po lewej standard, po prawej mój wzorzec. Nie widzi Pan innych różnic niż przecinki?

image.png.871457202a9e99d75331ce0d51b8d1ea.png

 

 

 

Może coś źle robię,

Ale gdy zmniejsza czcionkę na standartowym wzorcu i na Pana efekt ilosći stron mam taki sam na moim przyłądzie sobie działam mam w ewidencji 15 stron standart po zmniejszeniu czcionki do 5 standart i w wersji Pana mam 8 stron. Tak więc nie wiem co robię żle. 

Link to postu
34 minuty temu, Marcin Kamiński napisał:

Może coś źle robię,

Ale gdy zmniejsza czcionkę na standartowym wzorcu i na Pana efekt ilosći stron mam taki sam na moim przyłądzie sobie działam mam w ewidencji 15 stron standart po zmniejszeniu czcionki do 5 standart i w wersji Pana mam 8 stron. Tak więc nie wiem co robię żle. 

W kwestii wielkości pojedyńczego wiersza żadnych zmian nie będzie bo nie bardzo jest jak, więc tu cudów nie ma się co spodziewać.

Można by myśleć co najwyżej o zmianie treści nagłówka (skróty nazw kolumn) albo zmianach szerokości samych kolumn, ale akurat w tym drugim to co jednemu poprawi to drugiemu pogorszy, więc trudno coś standardowego wymyślić.

 

Mam też taki wariant z poskracanymi nazwami kolumn, zwężoną lekko kolumną "pozostałe przychody" i rozszerzonymi kolumnami "Nazwa" i "Adres". Nie każdemu się spodoba, ale trochę się zyskuje na kartkach. Może Pan wybrać.

image.png.ae917bf25e9aa2b578ddf658343ee485.png

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Korzystam z własnego wzorca KPiR. Wprowadzone zmiany to:

- nazwa skrócona zamiast pełnej. Jednorazowe poświęcenie 10 sekund na zmianę na sp. z o.o., PPHU i podobne robi kolosalną różnicę.

- brak kresek oddzielających grosze

- nieznacznie poszerzone pole numeru dokumentu i adresu.

- zmniejszona czcionka numeru, kontrahenta i opisu z 7 na 6.

KPiR poziomo 17 kolumn(eko).mrt

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.03.2023 o 13:42, Tadeusz Matyas napisał:

Korzystam z własnego wzorca KPiR. Wprowadzone zmiany to:

- nazwa skrócona zamiast pełnej. Jednorazowe poświęcenie 10 sekund na zmianę na sp. z o.o., PPHU i podobne robi kolosalną różnicę.

- brak kresek oddzielających grosze

- nieznacznie poszerzone pole numeru dokumentu i adresu.

- zmniejszona czcionka numeru, kontrahenta i opisu z 7 na 6.

KPiR poziomo 17 kolumn(eko).mrt 177.42 kB · 30 pobrań

Wydruk jest  bardzo dobry. Jedynie co bym ulepszył to usunięcie  zer w polach, tak by pola z zerami były puste. Taka mała sugestia. Ale dziękuję za ten wzorzec.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...