Skocz do zawartości

Homebanking - uzgodnienie transakcji

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Mam następujący problem.

image.thumb.png.f3be49c6f99aadfe48b542f5e6923117.png

Wystawiona faktura w EUR w subiekcie na podstawie proformy spoza programu, przyszła na rachunek PLN. W subiekcie rozliczona że przyszła na rachunek PLN, kurs taki sam jaki jest na wyciągu bankowym. Mimo wszystko nadal się nie chce się rozliczyć ponieważ są inne waluty. Czy da się to jakoś bezproblemowo rozliczyć? Mógłbym po prostu nie wczytywać MT940 z tamtego dnia i olać sprawę ale ciągle by to mi wisiało w operacjach do uzgodnienia.

image.thumb.png.e38e441fbead3e64a0485562ca8964ec.png

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to postu
2 godziny temu, Karol Żach napisał:

Mimo wszystko nadal się nie chce się rozliczyć ponieważ są inne waluty. Czy da się to jakoś bezproblemowo rozliczyć?

Tak dla ścisłości - niczego Pan nie "rozlicza" tylko próbuje "uzgodnić" operacje bankowe, aby było to możliwe należy postąpić zgodnie z widocznym na zrzucie ekranu komunikatem.

 

2 godziny temu, Karol Żach napisał:

Mógłbym po prostu nie wczytywać MT940 z tamtego dnia i olać sprawę ale ciągle by to mi wisiało w operacjach do uzgodnienia.

Transakcję z wyciągu zawsze można pominąć, a operację bankową zawsze można uzgodnić ręcznie, bez powiązania z operacją bankową. Polecam bliżej poznać możliwości programu.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...