Skocz do zawartości

Bilans otwarcia

Polecane posty

Witam, mam problem z przeniesieniem bilansu otwarcia z bilansu zamknięcia. Otóż na początek nie przeniosło wszystkich kont, więc dokonałem kolejnego przeniesienia, ostatecznie pojawia się szara plansza z informacją, że nie można pobrać listy. Bilans nie przeniósł się poprawnie, co widzę na sprawozdaniu, ale nie mogę nic poprawić, bo nie wyświetla się bilans otwarcia. Myślę, że może to być zbyt długi czas oczekiwania serwera, ale co zrobić, żeby pobrało dane, najpewniej liczba kont jest duża do przeanalizowania i stąd może być problem :/

Link to postu
Godzinę temu, Grzegorz Witkowski napisał:

Witam, mam problem z przeniesieniem bilansu otwarcia z bilansu zamknięcia.

Pierwszy rok pracy z programem czy kolejny ?

 

Godzinę temu, Grzegorz Witkowski napisał:

Otóż na początek nie przeniosło wszystkich kont

Co to znaczy ? Program zgłosił jakie błędy, ostrzeżenia, nieoczekiwanie zakończył pracę ? Jaki był wynik analizy spójności ?

 

Godzinę temu, Grzegorz Witkowski napisał:

więc dokonałem kolejnego przeniesienia, ostatecznie pojawia się szara plansza z informacją, że nie można pobrać listy. Bilans nie przeniósł się poprawnie, co widzę na sprawozdaniu, ale nie mogę nic poprawić, bo nie wyświetla się bilans otwarcia. Myślę, że może to być zbyt długi czas oczekiwania serwera

Skoro ma Pan takie podejrzenia to dlaczego nie zwiększył Pan czasu oczekiwania na odpowiedź z serwera i nie wykonał operacji konserwacyjnych (odbudowa indeksów i statystyk z programu serwisowego) ? Proszę wykonać te czynności.

 

Godzinę temu, Grzegorz Witkowski napisał:

ale co zrobić, żeby pobrało dane,

Byłoby najprościej, aby przyjrzał się temu doświadczony serwisant.

 

Godzinę temu, Grzegorz Witkowski napisał:

najpewniej liczba kont jest duża do przeanalizowania i stąd może być problem :/

Jaka to liczba kont ? Dla jednych dużo to 100 tys., dla innych jest 1 mln. W praktyce konta zakłada się (powinno się tak robić zgodnie za założeniami programu) tylko dla firm i części osób fizycznych. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...