Skocz do zawartości

Wydruk stopki na paragonie fiskalnym

Polecane posty

Subiekt 1.66 sp1 sterowniki 5.59.16 Drukarka fiskalna Innova profit, DF-1, Posnet Termal, SUZ

 

Witam

Chodzi mi o wydruk w stopce paragonu. Np. dziękujemy za zakupy, czy nr BDO.

I teraz tak na starych sterownikach przed wprowadzeniem modyfikacji Dodania NIP-u do paragonu była taka opcja w zakładce w kasiarzu, teraz to znikneło.

Tak samo na sterowniku suz od początku tego nie ma.

Przy wydruku na starym sterowniku poza tym że mogłem wpisać np. „ZAPRASZAMY”,  drukowało się też ile dostałem gotówki i ile mam wydać reszty. – SUZ też tego nie miał od początku.

Popytałem u źródeł i wychodzi na to że drukarka klienta czyli innova profit (nie tylko ona większość drukarek fiskalnych) mam możliwość konfiguracji wydruku stopki – ale realizuje się to za pomocą programu sprzedażowego, a nie programowanie na stałe w drukarce jak nagłówek.

 

I teraz pytanie czy da się jakoś zmodyfikować ten wydruk aby był taki jak w wersji starszej sterownika ??

 

Pozdrawiam

Cezary

Link to postu
35 minut temu, Cezary Blat napisał:

Chodzi mi o wydruk w stopce paragonu. Np. dziękujemy za zakupy, czy nr BDO.

Numer BDO dodaje się do nagłówka, taką funkcjonalność posiadają wszystkie drukarki.

 

36 minut temu, Cezary Blat napisał:

I teraz tak na starych sterownikach przed wprowadzeniem modyfikacji Dodania NIP-u do paragonu była taka opcja w zakładce w kasiarzu, teraz to znikneło.

Zgadza się, nowy sterownik nie posiada możliwości drukowania dodatkowych linii na paragonie.

 

40 minut temu, Cezary Blat napisał:

Tak samo na sterowniku suz od początku tego nie ma.

Ogólnie zgadza się, tylko czy na prawdę to jest takie istotne ? Jakoś przez tyle lat ciężko mi sobie przypomnieć, aby ktoś o to pytał... Za to regularnie pojawią się pytania o dodanie grafiki/loga..

 

58 minut temu, Cezary Blat napisał:

Popytałem u źródeł i wychodzi na to że drukarka klienta czyli innova profit (nie tylko ona większość drukarek fiskalnych) mam możliwość konfiguracji wydruku stopki – ale realizuje się to za pomocą programu sprzedażowego, a nie programowanie na stałe w drukarce jak nagłówek.

Tak, tak właśnie działają drukarki fiskalne / wydruki fiskalne.

 

59 minut temu, Cezary Blat napisał:

I teraz pytanie czy da się jakoś zmodyfikować ten wydruk aby był taki jak w wersji starszej sterownika ??

We własnym zakresie można przygotować cały, własny sterownik drukarki fiskalnej - programy Insertu można rozszerzać w tym zakresie. Inne zmiany może wykonać tylko producent, firma InsERT.

 

Dodam również, że od jakiegoś czasu są dostępne wydruki niefiskalne na drukarkach fiskalnych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...