Skocz do zawartości

Problem ze zmianą nazwy pliku przy zapisie oraz problem z dodawaniem cesji płatności na wspólnika.

Polecane posty

Witam,

 

Zauważyłem dwa dziwne błędy, które nie tworzą dużych problemów w pracy z programem ale warto je poprawić w kolejnych wersjach:

 

1. Przy zapisie dokumentu (testowane na fakturze sprzedaży) do pliku, raz można zmienić nazwę pliku, a raz nie i jest to zależne od tego czy na dokumencie sprzedaży znajduje się towar czy usługa:

1.png.ad09b19d7f25401edfffde58f87b9654.png

2.png.a4ad1bc2388003530ba638a98849fa25.png

 

2. Przy ustawianiu cesji płatności przy wprowadzaniu faktury zakupowej mam możliwość wybrania tylko pracownika, a nie ma możliwości wybrania wspólnika. Wpisanie z palca też nie działa. Dopiero muszę dodać drugą pozycję z cesją i wtedy w pierwszej automatycznie wskakuje wspólnik i wtedy mogę dowolnego wspólnika wpisać. Potem trzeba usunąć drugą cesję płatności, która jest pusta.

 

Link to postu
21 godzin temu, Maciej Blok napisał:

1. Przy zapisie dokumentu (testowane na fakturze sprzedaży) do pliku, raz można zmienić nazwę pliku, a raz nie i jest to zależne od tego czy na dokumencie sprzedaży znajduje się towar czy usługa:

Sytuacja nie jest związana z tym, czy na dokumencie znajduje się towar, czy usługa, tylko czy tworzą się jakieś dokumenty automatyczne (WZ, KP itp). W zależności od tego czy okno drukowania wyświetla się w trybie pojedynczego dokumentu, czy z tabelą dokumentów powiązanych to opcja jest widoczna lub nie.

Mamy zapisaną sugestię w tym temacie.

21 godzin temu, Maciej Blok napisał:

2. Przy ustawianiu cesji płatności przy wprowadzaniu faktury zakupowej mam możliwość wybrania tylko pracownika, a nie ma możliwości wybrania wspólnika. Wpisanie z palca też nie działa. Dopiero muszę dodać drugą pozycję z cesją i wtedy w pierwszej automatycznie wskakuje wspólnik i wtedy mogę dowolnego wspólnika wpisać. Potem trzeba usunąć drugą cesję płatności, która jest pusta.

Czy pracują Państwo na aktualnej wersji programu?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...