Skocz do zawartości

Rewizor GT - czy jest możliwa edycja treści wzorca wezwania do zapłaty ?

Polecane posty

Dzień dobry

 

Nie odpowiada mi treść wezwania do zapłaty, która zawarta jest we wzorcu tego dokumentu w programie. 

Nigdzie nie znalazłem możliwości edycji treści. Jest tylko możliwość eksportu tego wzorca do pliku o formacie rpt ( Crystal Report ), 

ale potrzebne jest do tego zewnętrzne narzędzie co jest już dość skomplikowane ( dla przykładu program SAP Cystal Report Viewer nie otwiera tego pliku, 

inne alternatywne programy pobrane z Internetu również nie dają rady ). 

 

Czy jest to jednak możliwe w programie Insert GT ?

Chodzi mi wyłącznie o edycję treści bez ingerencji w pola, które uzupełnia program automatycznie ( typu numer dokumentu, kwoty, odsetki itp. )

Link to postu
3 godziny temu, Krzysztof Janasiak napisał:

Nie odpowiada mi treść wezwania do zapłaty, która zawarta jest we wzorcu tego dokumentu w programie. 

Nigdzie nie znalazłem możliwości edycji treści. Jest tylko możliwość eksportu tego wzorca do pliku o formacie rpt ( Crystal Report ), 

ale potrzebne jest do tego zewnętrzne narzędzie co jest już dość skomplikowane ( dla przykładu program SAP Cystal Report Viewer nie otwiera tego pliku, 

inne alternatywne programy pobrane z Internetu również nie dają rady ). 

Cytat z pomocy do programu:

Cytat

Możliwa jest modyfikacja postaci wydruków za pomocą zewnętrznego narzędzia - programu Crystal Reports 8.5. Każdy wzorzec wydruku (graficzny) można wyeksportować z systemu do pliku .RPT o strukturze raportu programu Crystal Reports 8.5

--

3 godziny temu, Krzysztof Janasiak napisał:

Czy jest to jednak możliwe w programie Insert GT ?

Nie.

 

3 godziny temu, Krzysztof Janasiak napisał:

Chodzi mi wyłącznie o edycję treści bez ingerencji w pola, które uzupełnia program automatycznie ( typu numer dokumentu, kwoty, odsetki itp. )

Posiadamy w ofercie dodatkowe rozwiązanie, które pozwala dostosować treść wzorców we własnym zakresie.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Powinien poradzić sobie każdy użytkownik programu, rozwiązanie działa analogicznie jak na przykład darmowe rozwiązanie do zmiany wysokości nagłówka (http://satisoft.pl/dodatki_Zmiana_wysokosci_naglowka_raportu_dla_InsERT_GT.html) - należy wyeksportować wzorzec z programu Insertu, zmodyfikować naszym rozwiązaniem, zaimportować wzorzec do programu insertu. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...