Skocz do zawartości

Sello 1.8.4 nic mi nie pobiera

Polecane posty

Najpierw nie pobierało wszystkich wiadomości - dobra da się żyć (dla tych których nie pobierało Błąd: (null) )

 

Dzisiaj nie pobiera mi nic z Allegro

 

W trakcie aktualizacji parametrów specyficznych dla konta w serwisie wystąpił błąd.

Nie udało się poprawić konta XXXX(tu nazwa konta)

Nieokreślony błąd.

 

 

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WebAPI został przekroczony. Proszę spróbować później.

 

 

Proszę o pomoc - czy mam zainstalować nową wersję?

Link to postu

Na forum znajduje się wątek pt. "Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony." wystarczy wejść i zastosować rozwiązania w nim zawarte, a wasze problemy znikną. (wpisanie własnego klucza WebAPI http://forum.sello.pl/index.php?topic=4075).

 

Do władz sello, może warto zrobić coś na wzór "znane problemy i ich rozwiązania"  i podczepić na tym forum ?

Link to postu

Może i wystarczy poszukać i poczytać, ale nie każdy ma na to czas. Zatrudniam nianię na dwie godziny dziennie do dziecka po to, żeby przygotować sobie aukcje na wieczór. Wykupiłam abonament Sello, żeby mieć taką możliwość i zaoszczędzić czas. Efekt jest taki, że niania przychodzi, ja przygotowuję aukcje w notatniku, nie wiedząc jak one wyglądają na ekranie, a 20zł poszło sobie do twórców Sello. Miesiąc mi się niedługo kończy, a ja z Sello jeszcze pożytku nie miałam.... Proponuję udostępnić Sello za FREE w celu dokładnego przetestowania i poprawienia błędów.

 

I wiecie co - korzystałam z Sello na samym początku jego istnienia przez ponad dwa lata i nie miałam aż takich problemów jak teraz.

Link to postu
Może i wystarczy poszukać i poczytać, ale nie każdy ma na to czas.

 

Wydaje się jednak, że wpisanie fragmentu treści błędu w wyszukiwarkę na forum potrwa zdecydowanie krócej niż napisanie nowego posta i oczekiwanie na odpowiedź - stąd odwieczne odpowiedzi w stylu "użyj funkcji szukaj". To po prostu sprawdza się w praktyce.

 

Do władz sello, może warto zrobić coś na wzór "znane problemy i ich rozwiązania"  i podczepić na tym forum ?

Taki wątek nawet jest - dosyć skromny, ale zawsze. Natomiast tego konkretnego problemu nie chcemy tam umieszczać, gdyż nabywanie własnych kluczy nie jest wskazane przez Allegro, a ze swej natury problem ustępuje po pewnym czasie.

Link to postu

Do władz sello, może warto zrobić coś na wzór "znane problemy i ich rozwiązania"  i podczepić na tym forum ?

Taki wątek nawet jest - dosyć skromny, ale zawsze. Natomiast tego konkretnego problemu nie chcemy tam umieszczać, gdyż nabywanie własnych kluczy nie jest wskazane przez Allegro, a ze swej natury problem ustępuje po pewnym czasie.

 

Jeżeli nie jest wskazane aby zmuszać użytkowników do korzystania z własnych kluczy webAPI, to może czas najwyższy wyeliminować ten problem wykupując dodatkowy klucz.

Problem jest dość istotny i bardzo upierdliwy bo ujawnia się w najmniej oczekiwanych chwilach.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...