Skocz do zawartości

Znikające pozycje z "dokumentów rozliczonych"

Polecane posty

Witam wszystkich, jedna z księgowych zgłasza mi problem z dokumentami znikającymi z zakładki "dokumenty rozliczone" po wpłynięciu pieniędzy za fakturę, wprowadzana jest ona do dokumentów rozliczonych,  a po jakimś czasie, czasami jest to 20 dni czasami 30, faktura z stamtąd znika, i znowu jest na liście dokumentów nierozliczonych, nie było by problemu wielkiego bo nie dzieje się to bardzo często, można by ją wprowadzić ponownie jako rozliczoną, ale czasami ktoś zadzwoni do firmy która niby zalega z zapłatą, firma udowadnia że faktura była rozliczona i średnio to wygląda, może ktoś miał taki problem, z góry dziękuję za porady!

Link to postu
2 minuty temu, Andrzej Kubik napisał:

A macie tam Rewizora?

Bo to mi wygląda na błędy po stronie księgowej.

Baardzo "popularne" 😉 w firmach w których wdrożenia nie było albo było "po łebkach".

tak, mamy, w Rewizorze mogę jakoś to sprawdzić(programy księgowe to nie moja działka)?  wdrożenie było już dawno, wcześniej nic takiego nie zgłaszały, problem pojawił się 3 miesiace temu i od czasu do czasu występuje 

Link to postu

Może Pan sprawdzić, choć jako niemający styczności z księgowością pewnie trochę się Pan natrudzi.

Najprościej - jeśli znajdzie Pan dekret faktury, a w nim coś takiego (chodzi o tę literkę "U", w kolumnie "S") to na 99,9% to ten przypadek.

obraz.png.becba732138f70b29ea0d9e5f90089d4.png

Co z tym zrobić to już trochę za dużo zabawy na tłumaczenie przez forum.

Jak napisałem wcześniej to dość częsty przypadek i oprócz poprawy już istniejących błędów trzeba zapobiec powstawaniu nowych, bo problem będzie "odrastał".

To z kolei wymaga zrozumienia działania mechanizmów Rewizora.

Sugeruję po prostu kontakt z wdrożeniowcem/serwisantem znającym się na Rewizorze.

Można to oczywiście przeprowadzić zdalnie.

Jeśli nie ma Pan nikogo to możemy zrobić to i my.

Link to postu
25 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Może Pan sprawdzić, choć jako niemający styczności z księgowością pewnie trochę się Pan natrudzi.

Najprościej - jeśli znajdzie Pan dekret faktury, a w nim coś takiego (chodzi o tę literkę "U", w kolumnie "S") to na 99,9% to ten przypadek.

obraz.png.becba732138f70b29ea0d9e5f90089d4.png

Co z tym zrobić to już trochę za dużo zabawy na tłumaczenie przez forum.

Jak napisałem wcześniej to dość częsty przypadek i oprócz poprawy już istniejących błędów trzeba zapobiec powstawaniu nowych, bo problem będzie "odrastał".

To z kolei wymaga zrozumienia działania mechanizmów Rewizora.

Sugeruję po prostu kontakt z wdrożeniowcem/serwisantem znającym się na Rewizorze.

Można to oczywiście przeprowadzić zdalnie.

Jeśli nie ma Pan nikogo to możemy zrobić to i my.

bardzo proszę o wiadomość z jakimś kontaktem do Pana, jeśli sobie z tym nie poradzę dam znać.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...