Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją do wersji 1.67 SP1

Polecane posty

Witam,

 

niestety nie mogę zaktualizować Inserta to nowej bardzo ważnej dla mnie wersji 1.67 SP1.

 

Podczas aktualizacji pierwsze program zacina się na momencie: Przeniesienie typów transakcji dla schematów importu do nowej tabeli. (załącznik "przechwytywanie2.png)

Przechwytywanie2.jpg.c524a67096d66318b663afc90fd519d4.jpg

Po chwile instalacja idzie dalej, do momentu: Aktualizacja parametrów domyślnych JPK_VAT.(załącznik przechwytywanie.png) Kiedy program zatrzymuje się całkiem oraz pokazuje się komunikat: Encountered an improper argument.

Przechwytywanie.thumb.jpg.3e6660838e8f733f3814e37c0a328c36.jpg

 

Ktoś może coś podpowiedzieć?

 

 

Edytowane przez Kamil Wrzos
Styl
Link to postu
15 godzin temu, Kamil Wrzos napisał:

Witam,

 

niestety nie mogę zaktualizować Inserta to nowej bardzo ważnej dla mnie wersji 1.67 SP1.

 

Podczas aktualizacji pierwsze program zacina się na momencie: Przeniesienie typów transakcji dla schematów importu do nowej tabeli. (załącznik "przechwytywanie2.png)

Przechwytywanie2.jpg.c524a67096d66318b663afc90fd519d4.jpg

Po chwile instalacja idzie dalej, do momentu: Aktualizacja parametrów domyślnych JPK_VAT.(załącznik przechwytywanie.png) Kiedy program zatrzymuje się całkiem oraz pokazuje się komunikat: Encountered an improper argument.

Przechwytywanie.thumb.jpg.3e6660838e8f733f3814e37c0a328c36.jpg

 

Ktoś może coś podpowiedzieć?

 

 

Witam wszystkich,

Podbijam temat, mam to samo i w tym samym miejscu. Na jednym serwerze SQL aktualizowałem 12 podmiotów i na jednym tylko się nie udało. Poza tym u mnie program po zamknięciu komunikatu nie robi nic więcej i nie da się go zamknąć normalnie. 

Pozdrawiam, Arek

Link to postu
36 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę spróbować usunąć domyślne parametry JPK_VAT (należy to wykonać bezpośrednio w bazie danych, jeśli sugestia nie jest zrozumiała to proszę zgłosić się do serwisanta).

Bardzo dziękuję za trafną sugestię. Pomogło usunięcie rekordu w jpk_parametr i po aktualizacji skopiowanie ze starej tabeli. 😀👍

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 13.09.2021 o 14:07, Kamil Wrzos napisał:

Ja przywróciłem domyślne parametry rejestrów VAT i też pomogło.

Jpk.jpg.13e6693830e7d3129fd8e744e77c0a5a.jpg

Problem rozwiązany, dziękuje za podpowiedzi.

Ja mam ten sam problem z aktualizacją w Rachmistrzu GT. Pojawia się ten komunikat "Encountered and improper argument." Przywróciłem wersję wcześniejszą Rachmistrza, i bazę. Chcę teraz przywrócić te parametry, ale w Rachmistrzu nie ma zakładki "JPK uproszczony". Jest jakiś inny sposób? Z góry dzięki za pomoc. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...