Skocz do zawartości

BŁĄD PRZY TWORZENIU AUKCJI

Polecane posty

U mnie w tej kategorii pobierają się parametry normalnie. Czy na tym stanowisku nie było ostatnio jakichś aktualizacji systemowych które mogły wpłynąć na zwiększenie obostrzeń dotyczących wykonywania skryptów przez Internet Explorer? Jego komponenty są użyte w tym miejscu do wyświetlania atrybutów specyficznych.

 

Czy przy aktualizacji tych parametrów w raporcie zapisują się jakieś błędy dotyczące pobrania parametrów z Allegro?

Link to postu

Ale na drugim naszym oddziale cały czas mam takie coś

Pobieranie statusu wykonania zlecenia aktywowania oferty dla

Kod błędu: 404 Not Found

[COMMAND_NOT_FOUND]: Nie znaleziono zlecenia.

Cały czas robi ten proces przez co nie robi nic innego. Po zamknięcie go ręcznie zaraz rozpoczyna się ponownie i tak cały czas.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Coś nie tak jest z bazą najprawdopodobniej bo nie mamy informacji o tym, aby taki błąd występował u innych użytkowników. Czy to jest nowa baza Sello czy używana już od dłuższego czasu?

 

Czy problem ten występuje po wystawieniu aukcji i dotyczy niedawno wystawionych aukcji czy również starszych? Czy aukcje (w szczególności szkice) nie są w Allegro modyfikowane/usuwane/aktywowane ręcznie?

Link to postu

Baza już ma jakiś czas, ze 3 lata. To różne aukcje i stare i nowe, nie ma chyba znaczenia. Robiłem pobieranie pełnych opisów aukcji, a wraz pojawiają się aukcje bez tego opisu i zdjęć. Usuwałem błędne aukcje, sello pobrało je ponownie i ponownie pojawiają się one z tym błędem. Czy aktualizacja sello do 3,40 może to naprawić ??

Link to postu

Raczej obstawiam problem po stronie Allegro i aktualizacja 1.40 nic tutaj nie wniesie. Proszę uruchomić logowanie wg poniższej procedury, wykonać czynności powodujące błąd, w tym pobranie pełnych danych wybranej oferty w której znikają dane i podesłać do nas log do analizy.

 

Spoiler

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu KOMPUTER.

Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.

W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.

Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...