Skocz do zawartości

Allegro nie zwraca środków klientom

Polecane posty

Witam

czy mieliście już taki przypadek

zwracacie klientowi środki przez Allegro Finanse (np. odstąpienie od umowy)

otrzymujecie potwierdzenie o wykonaniu przez allegro zwrotu pieniążki zachodzą z konta

klient otrzymuje informacje meilowe o zwrocie ale środki nie wracają na instrument płatniczy z którego płacił

 

Ja już mam takie w ostatnich kliku dniach 3 takie zgłoszenia

 

zgłaszam do allegro a oni ze wszystko przebiegło OK i temat zamykają

 

 

tak wiem że to wątek sellowy pytam czy mieliście już takie cuda i jak reagowaliście na allegro

 

 

Edytowane przez Sławomir B
Link to postu

Tak, klient twierdził, że nie otrzymał zwrotu i prosił o potwierdzenie wykonania przelewu. Wiadomo, nie ma możliwości wykonać potwierdzenia zwrotu wpłaty, robiąc to poprzez Allegro Finanse.

Pisaliśmy do Allegro i oni kontaktowali się z kupującym w tej sprawie i temat został zamknięty. Nie otrzymaliśmy więcej żadnej informacji na ten temat.

Nawet dyskusje nam otwierali, wtedy po kilku dniach, jak Allegro skontaktowało się z klientem, dyskusja została zamknięta przez kupującego.

Link to postu

@Sławomir B napisz do Allegro. Możesz na czacie, nam zawsze pomagali.

Opisz, że klient mówi, że nie otrzymał zwrotu i czy możesz w jakiś sposób wysłać potwierdzenie.

Sprawdź jeszcze, czy na pewno ten zwrot został zlecony, bo może nie było środków w Allegro Finanse.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=14a4eea0-8c13-4c5f-84d2-aa1b52a06c15

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...