Skocz do zawartości

Usunięcie komunikacji on-line

Polecane posty

Biuro Rachunkowe które nas obsługuje nigdy nie podjęło zabawy w komunikację on-line. U mnie w Subiekcie nexo PRO została cała litania dokumentów w Ewidencje dodatkowe --> Dekretacja dokumentów, których chcę się pozbyć. Tak samo jak chcę się pozbyć Odbiorców dokumentów w Konfiguracja --> Odbiorcy dokumentów.

Nic nie mogę zrobić, bo zawsze jest błąd.

 

Próba usunięcia Odbiorcy dokumentów kończy się komunikatem "Nie można usunąć okresu obsługi księgowej, gdyż istnieją dokumenty do dekretacji w tym okresie.

Próba usunięcia dokumentu w Dekretacja dokumentów kończy się komunikatem "Nie można usunąć dokumentu do dekretacji. Usuwać można jedynie dokumenty odebrane w księgowości w trybie offline (nie odebrane nigdy w trybie online i nie stworzone lokalnie) oraz mające status usunięty z odbiorcą offline lub nieaktywnym odbiorcą online."

 

Jakiś pomysł na usunięcie tego pasztetu? :)

Link to postu
W dniu 2.11.2021 o 23:44, Sławomir Babiński napisał:

U mnie w Subiekcie nexo PRO została cała litania dokumentów w Ewidencje dodatkowe --> Dekretacja dokumentów, których chcę się pozbyć.

Nie ma takiej możliwości. Subiekt nexo zawsze, niezależnie od typu księgowości i trybu obsługi danego typu dokumentu, będzie tworzył obrazy księgowe.

W dniu 2.11.2021 o 23:44, Sławomir Babiński napisał:

Tak samo jak chcę się pozbyć Odbiorców dokumentów w Konfiguracja --> Odbiorcy dokumentów.

W module "Dekretacja dokumentów" można spróbować zaznaczyć wszystkie dokumenty i zbiorczo zmienić odbiorcę na "Księgowość prowadzona lokalnie". Być może wtedy uda się usunąć odbiorcę zdalnego.

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 3.11.2021 o 21:40, Jacek Izydorczyk napisał:

W module "Dekretacja dokumentów" można spróbować zaznaczyć wszystkie dokumenty i zbiorczo zmienić odbiorcę na "Księgowość prowadzona lokalnie". Być może wtedy uda się usunąć odbiorcę zdalnego.

Dzięki - pomogło. Mielił chyba ze 2h, stanął na FV która nie istniała, ale po ręcznym usunięciu wszystko zostało wyczyszczone. W końcu nie mam na górnej belce irytującego komunikatu o ilości niewysłanych dokumentów 😀

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...