Skocz do zawartości

Problem z "plikiem wsadowym"

Polecane posty

Witam, prowadzę działalność gospodarczą w dużej mierze opartej na sprzedaży Vat Marża.

Mam problem z przekazywaniem comiesięcznych jpk/ plików epp+  do biura księgowego. Zmieniłam juz wcześniej pomoc księgową na większe biuro, ale problem powraca.

Dostałam dzisiaj maila od księgowego z informacją:

"mam odpowiedź od strony naszego oprogramowania.
- jeśli chodzi o faktury marża to tego akurat elementu nie importuje system. mogą dla nas stworzyć taki dodatek który to zrobi.
- ponadto plik wsadowy z subiekta jest w formacie "nie dla biur rachunkowych" a powinien być "dla biur rachunkowych". I to jest pytanie do Pani serwisu oprogramowania. Czy w ogóle jest szansa na taki plik ?"

 

Czy w sprawie tego pliku wsadowego mogę prosić o wyjaśnienie i pomoc, bo nie orientuję się o co może chodzić...

 

Link to postu

Tyle udało mi sie dowiedzieć:

 

Został wysłany plik Epp, celem importu do programu r2fkPRO firmy reset2.

informacja z serwisu r2fk:

"Nawiązując do rozmowy telefonicznej i założonej sprawy ...... (Import faktur-marża), do tej pory nie obsługiwaliśmy takiego importu dla formatów Subiekta.
Po konsultacji z Działem Rozwoju i Oprogramowania, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa odpłatnie taki import na specjalne zamówienie.
Istnieje jeszcze jedna kwestia, podesłany plik z Subiekta jest w formacie "nie-dla-Biur rachunkowych", czyli jest to format wewnętrzny, nie mający wszystkich informacji. Specyfikacji Inserta wskazuje iż format pliku "dla Biur rachunkowych" powinien zawierać wszystkie informacje, i z takiego pliku byłoby najlepiej przygotować import. Czy posiadają Państwo uprawnienia do wygenerowania pliku w formacie "dla Biur rachunkowych" ?."

Link to postu

W ogóle nie odpowiedziała Pani na moje pytania, gdzie przez serwis rozumiałem:

W dniu 16.11.2021 o 20:54, Karolina Maruszczak napisał:

I to jest pytanie do Pani serwisu oprogramowania. Czy w ogóle jest szansa na taki plik ?

Czy zapoznała się Pani ze wskazanym przeze mnie tematem e-pomocy ?

Link to postu
W dniu 16.11.2021 o 20:59, Daniel Kozłowski napisał:

Co Pani wysłała do biura rachunkowego i dlaczego - co doradził Pani wspomniany serwis ? Temat e-pomocy opisujący tę czynność: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1997%2Cjak-wyslac-dokumenty-do-ksiegowania-w-biurze-rachunkowym.html

Dziękuję bardzo za udzielenie odpowiedzi!

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...