Skocz do zawartości

#SUGESTIA Przycisk "JESZCZE TO..." umożliwiający powrót do edycji dokumentu w oknie wydruku.

Polecane posty

Dzień dobry,

Proponuję wprowadzenie przycisku w oknie wydruku pozwalającego na szybki powrót do edycji dokumentu. Jak wiadomo w chwili obecnej porzucając zamiar wydruku musimy szukać dokumentu na liście aby go edytować w momencie kiedy klient zmienia zdanie co do swoich zakupów. Mógłby to być przycisk globalny dla wszystkich programów. Brak takiego przycisku jest szczególnie widoczny kiedy korzysta się z mnemoników w celu stworzenia dokumentu, a w oknie programu mamy otwartą listę zawierającą zupełnie inny typ dokumentów (np. tworzymy dokument sprzedaży, a mamy otwartą listę z zakupami).

Pozdrawiam

Edytowane przez Mariusz Białek
  • Lubię to 2
Link to postu

Proszę zerknąć na funkcjonalność widoku Ostatnio poprawiane, gdzie może Pan znaleźć ostatnie modyfikowane obiekty. Z tego miejsca systemu obiekty można w pełni edytować – w pasku menu oraz w menu kontekstowym widoku pojawią się wszystkie operacje dostępne dla wybranej pozycji.

image.png.7787b15e71cd2bf0a4ee194ba1e9b488.png 

 

Link to postu

Dzień dobry,

Panie Przemysławie widok mi do teraz akurat nie znany. Oczywiście jak najbardziej przydatny. Proszę mi jednak wierzyć sposób powrotu z okna wydruku będzie dla wielu użytkowników bardzo pomocny. Użytkownik wyłącza myślenie i nie patrzy w dodatkowe listy tylko wraca w ekspresowym tempie do tego dokumentu nad którym pracował w myśl "bo Klient, czy ja sam zmieniłem właśnie zdanie". 

Pozdrawiam

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...