Skocz do zawartości

Polecane posty

Posiadam nieaktywny abonament/pakiet Vendero o obecnym statusie:

obraz.png.e887e6138a14a5e6cc46da8bedd0cc66.png

Pod niego była podpięta "domena" o nazwie nazwa_bazy_gt.pasaz24 . pl

 

Czy obecnie, gdybym wykupił licencję na sklep, można by go konfigurować od nowa, zmieniając serwis na sklep oraz dodać docelową domenę własną?

 

Jeśli tak, to czy jest to PEWNE? Kilka lat temu nie za bardzo było z kim rozmawiać o zmianach i sposobach na nie...

 

Od czego zacząć, gdybyśmy się zdecydowali na zakup?

 

Posiadam kilka tys. pozycji towarowych zazn. do sklepu internetowego? Czy wszystkie przeszły by do vendero, czy też można je wysortować bez zdejmowania znacznika 'do sklepu'? (np. chciałbym umieścić w vendero 500 produktów, ale załóżmy 1000 jest w innym sklepie, więc te 1000 musi być nadal zaznaczonych jako 'sklep')

Link to postu
W dniu 23.11.2021 o 13:10, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Pod niego była podpięta "domena" o nazwie nazwa_bazy_gt.pasaz24 . pl

 

Czy obecnie, gdybym wykupił licencję na sklep, można by go konfigurować od nowa, zmieniając serwis na sklep oraz dodać docelową domenę własną?

 

Jeśli tak, to czy jest to PEWNE? Kilka lat temu nie za bardzo było z kim rozmawiać o zmianach i sposobach na nie...

 

Od czego zacząć, gdybyśmy się zdecydowali na zakup?

Jeśli nie miał Pan licencji, ta witryna mogła już zostać przez nas usunięta. W przeciwnym wypadku zawsze po wpisaniu licencji na Vendero może Pan usunąć ją z poziomu Subiekta i rozpocząć konfigurację od nowa.
 

 

W dniu 23.11.2021 o 13:10, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Posiadam kilka tys. pozycji towarowych zazn. do sklepu internetowego? Czy wszystkie przeszły by do vendero, czy też można je wysortować bez zdejmowania znacznika 'do sklepu'? (np. chciałbym umieścić w vendero 500 produktów, ale załóżmy 1000 jest w innym sklepie, więc te 1000 musi być nadal zaznaczonych jako 'sklep')

W tym przypadku do sklepu Vendero trafią wszystkie pozycje (do limitu licencji) z tym znacznikiem, nie ma możliwości sortowania.

Link to postu
W dniu 26.11.2021 o 13:47, Kamil Goleń napisał:

Jeśli nie miał Pan licencji, ta witryna mogła już zostać przez nas usunięta. W przeciwnym wypadku zawsze po wpisaniu licencji na Vendero może Pan usunąć ją z poziomu Subiekta i rozpocząć konfigurację od nowa.

Tak się stało, została usunięta. Jak dla mnie to nawet  lepiej się stało. Tutaj pomogła pomoc vendero, która wyjaśniła, że usunięcie to po prostu uruchomienie synchronizacji a nie wciśnięcię 'usuń'.

 

W dniu 26.11.2021 o 13:47, Kamil Goleń napisał:

W tym przypadku do sklepu Vendero trafią wszystkie pozycje (do limitu licencji) z tym znacznikiem, nie ma możliwości sortowania.

OK. Też pomogliśicie przez pomoc.

 

Teraz zastanawiam się nad tym jak to mądrze uruchomić z kreatora. Nie wiem, czy od razu wszystkie towary jako 'sklep' trafią na vendero? Czy będę mógł je unieaktywnić w panelu? Albo jeszcze lepiej czy da się przesłać jako nieaktywne dla klienta?

 

W którym momencie najlepiej dodać swoją domenę? Czy można poczekać z tym aż do wstępnej konfiguracji sklepu?

A może jest gdzies artykuł pomocy o uruchomieniu?

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2021 o 14:01, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

czy od razu wszystkie towary jako 'sklep' trafią na vendero? Czy będę mógł je unieaktywnić w panelu?

Jako pierwsze na sklep trafiają wszystkie towary z subiekta z oznaczeniem "do sklepu internetowego", następnie można je w panelu ustawić jako nieaktywne.

 

W dniu 1.12.2021 o 11:28, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Chciałbym dopytać, @Kamil Goleń, kiedy zostanie usunięty problem z Insertowym bezpłatnym certyfikatem SSL w Vendero?

Cloudflare zmieniło API i na obecną chwilę certyfikat SSL można skonfigurować w sposób opisany poniżej:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1429,jak-wykonac-przekierowanie-na-wlasna-domene-w-vendero-korzystajac-z-nazwa-pl.html

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1430,jak-wykonac-przekierowanie-na-wlasna-domene-w-vendero-korzystajac-z-home-pl.html

Link to postu

SSL już mam od ładnych paru dni. Dostałem pomoc krok po kroku. Wasza pomoc online tym razem zasługuje na najwyższe podium. Ale chyba trafiłem z jego instalacją na pierwsze dni zmiany w API. Wydaje się, że ta firma nie powiadomiła nawet, że coś zmienią... Ale tym razem szybko to ogarnęliście. A może byłem pierwszy, kto to zgłosił? Hmm...

 

 

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...