Skocz do zawartości

Jak zbiorczo uzupełnić Uzupełniającą j.m. w Inne/Intrastat ?

Polecane posty

Witam
Mam ponad 2000 produktów aktywnych, nadszedł dzień obowiązkowej deklaracji INTRASTAT. Niestety odrzucają plik XML z powodu braku uzupełniającej jednostki miary.
Produkty to smartfony , TV, produkty RTV gdzie jednostką miary jest 1 szt. , jak można przenieść tą samą jednostkę miary do zakładki INNE do sekcji INTRASTAT nie przeklikając ponad 2000 produktów ręcznie każdy osobno ?


 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to postu
W dniu 25.11.2021 o 09:23, Media-Home Dariusz Klój napisał:

Mam ponad 2000 produktów aktywnych, nadszedł dzień obowiązkowej deklaracji INTRASTAT. Niestety odrzucają plik XML z powodu braku uzupełniającej jednostki miary.
Produkty to smartfony , TV, produkty RTV gdzie jednostką miary jest 1 szt. , jak można przenieść tą samą jednostkę miary do zakładki INNE do sekcji INTRASTAT nie przeklikając ponad 2000 produktów ręcznie każdy osobno ?

Subiekt nie ma takiej funkcjonalności.

Możemy to zrobić metodami serwisowymi.

 

Link to postu

To jest podstawowy parametr dla Urzędu celnego w deklaracji INTRASTAT, ilości powinny się pojawiać obok kolumny waga , dlaczego Subiekt nie potrafi sam przenieść kolumny ilość lub dlaczego nie można zamienić zmiennej parametru Jednostka uzupełniająca na Jednostka podstawowa... nie rozumiem tego

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że trochę późno, ale może jeszcze komuś się przyda.

Można to wykonać masowo przy pomocy importera towarów z excela: https://www.artoit.pl/moduly/gt/import_towarow.html#nav

 

Może Pan z Subiekta wyeksportować listę towarów do excela, a następnie przy pomocy tego modułu dodać tę informację za pomocą pola "IntrastatUzupelniajacaJm"

Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...