Skocz do zawartości

Filtry towarów

Polecane posty

Ciągle doskwiera mi brak możliwości odfiltrowania z towarów tych będących w transakcjach i zarezerwowanych. Owszem można uszeregować ale tylko albo w transakcjach albo zerezerwowane no i wtedy odpada wystawienie towarów alfabetycznie.

 

Uprzejmie proszę Pana Bartka o dopisanie wykonania tych filtrów do listy funkcji do zrobienia.....najlepiej z podniesionym priorytetem!

 

Dziękuję.

Link to postu

Filtry spowodują, że towary nie będą wyświetlane jeśli choć jedna sztuka jest w transakcji lub jest zarezerwowana. Czy o to na pewno chodzi?

 

No tak. Jeśli mam 3000 towarów o stanie minimalnym z czego część jest w transakcjach lub zarezerwowanych to jak mam wystawić pozostałe? Teraz jest tak, że muszę zaznaczyć wszystkie i odklikiwać te będące w transakcjach = zabawa. A jak jeszcze chciałbym aby towary wystawiły się w kolejności alfabetycznej? Jeszcze większa zabawa. Gdyby był filtr sprawa byłaby prosta i przyjemna. Odfiltrowałbym towary o stanie minimalnym znajdujące się w transakcjach i zarezerwoawane uszeregował alfabetycznie i wystawił z szablonu.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Bardzo dobre rozwiązanie Bartku

 

Natomiast jeśli chodzi o wystawianie nowych towarów to wystawiamy te, które są niezerowe i niewystawione. Najpierw te, które nie są w transakcjach. Potem trzeba przejść do tych w transakcjach, i tutaj robota ręczna - bo często towar jest w transakcji, ale już wysłany i to blokuje mi szybkie wystawienie.

Powinnien byc albo dodatkowy filtr, albo transakcje niewysłane.  Podpowiedzi mnóstwo, ale wiem ze coś sami wymyślicie;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...