Skocz do zawartości

Sello nie wysyła paczek do Prostej Paczki

Polecane posty

Witam, 

 

Mam mały problem, dział sprzedaży zgłosił mi problem, mianowicie z dnia na dzień robiąc listy, i jak do zwykle bywa po "dokumentach końcowych" robimy "utwórz paczki" i tu się schody zaczynają, paczki nie są wysyłane do programu prosta paczka gdzie robimy listy, i teraz dwa pytania, bo sam nie wiem gdzie szukać, czy to wina Sello czy PP2? na komputerze na którym to się dzieje (nie jest on serwerem) nic nie było robione, dzień wcześniej śmigało wszystko, można prosić o pomoc, gdzie szukać błędu, mamy teraz taki okres że jest mnóstwo listów i tak naprawdę leżymy i kwiczymy na tym polu... :(

Z Góry Dziękuje 

Pozdrawiam

Link to postu

Technicznie Sello nic nie wysyła do ProstejPaczki, to ProstaPaczka pobiera dane o paczka z Sello.
Jeżeli paczki w Sello zostały utworzone i są widoczne to powinny być także widoczne w ProsstejPaczce.

No chyba że włączony został jakiś filtr, który wyklucza te paczki z wyświetlanych pozycji :)

Jeżeli nic się nie zmieniało w środowisku (sello, PP2) to najprawdopodobniej jest to jakiś filtr.

 

 

Link to postu

Filtrowanie może się odbywać na wiele sposobów:

1. Pod przyciskiem pobrania są filtry daty i ilości
2. Na panelu są filtry numeru listy wysyłkowej / paczki itp w których może być coś wpisane
3. Może być ustawiony filtr na samym zestawieniu - będzie widoczny w lewym dolnym rogu
4. Może też być włączone jakieś ograniczenie w ustawieniach pobierania danych

 

Najlepiej w takich przypadkach zamówić wsparcie zdalne przez konsultanta, który sprawdzi wszystkie możliwości.
Jako że problem najprawdopodobniej nie dotyczy Sello to prosimy o przeniesienie komunikacji na maila  lub forum ProstejPaczki.
 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...