Skocz do zawartości

Problemy po instalacji wesji 1.68 HF1

Polecane posty

Po zainstalowaniu wersji 1.68 HF1 w Gratyfikancie GT pojawiły się nw. problemy:

- brak możliwości wystawienia dokumentów kasowych z poziomu naliczenia wynagrodzeń i rachunków do zleceń - "dodaj wypłatę z kasy" funkcja niedostępna.

- brak możliwości zmiany modułu na deklaracje skarbowe i deklaracje ZUS, po dłuższej pracy w programie - opcja tylko dostępna na początku korzystania z podiotu lub po przelogowaniu.

Czy problemy te pojawiają się tylko u mnie czy u innych Państwa również?

Link to postu
W dniu 14.12.2021 o 12:45, Katarzyna Kusak napisał:

Po zainstalowaniu wersji 1.68 HF1 w Gratyfikancie GT pojawiły się nw. problemy:

- brak możliwości wystawienia dokumentów kasowych z poziomu naliczenia wynagrodzeń i rachunków do zleceń - "dodaj wypłatę z kasy" funkcja niedostępna.

W dniu 14.12.2021 o 12:45, Katarzyna Kusak napisał:

Czy problemy te pojawiają się tylko u mnie czy u innych Państwa również?

To znany błąd programu opisywany na forum zaledwie 4 wątki wcześniej:

-----------------------------------------------------------------------------

W dniu 14.12.2021 o 12:45, Katarzyna Kusak napisał:

- brak możliwości zmiany modułu na deklaracje skarbowe i deklaracje ZUS, po dłuższej pracy w programie - opcja tylko dostępna na początku korzystania z podiotu lub po przelogowaniu.

To raczej zbieg okoliczności, opis problemu sugeruje problemy z infrastrukturą (niestabilne połączenie sieciowe), a nie samym programem. 

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
W dniu 14.12.2021 o 12:51, Daniel Kozłowski napisał:

To znany błąd programu opisywany na forum zaledwie 4 wątki wcześniej:

 

To raczej zbieg okoliczności, opis problemu sugeruje problemy z infrastrukturą (niestabilne połączenie sieciowe), a nie samym programem. 

Problem nie istniał wcześniej i jest identyczny na wszystkich komputerach oraz na głównej jednostce. To sugeruje problem wersji programu.

Link to postu

Proszę przeczytać całą moją odpowiedź, a nie tylko jej fragmenty - zgłosiła Pan dwa problemy, jeden jest błędem programu, co potwierdziłem, drugi ma raczej inną przyczynę, którą wskazałem. Dla jasności podzieliłem poprzednią odpowiedź na dwie części przerywaną linią.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...