Skocz do zawartości

IMAP czy będzie?

Polecane posty

Dzień dobry. Jestem nowy, w zasadzie to nawet się nie urodziłem(korzystam z wersji testowej), ale wiąże z tym programem bardzo duże nadzieje...

I muszę przyznać jest to potężna maszynka...

Ale bardzo się zdzieliłem, że Sello nie obsługuje IMAP a przynajmniej niczego takiego się nie doszukałem na forum jest jeden wpis mówiący że nie ma...D

latego pytam czy jest w planach aby dodać taką funkcję

 

Miłego wieczoru   

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Rozumiem, jednak w tej chwili nie planujemy obsługi protokołu IMAP, bo wiąże się to z dosyć znacznymi zmianami w module wiadomości (i nie tylko), a w kontekście innych zgłoszeń bezpośrednio związanych z obsługą priorytetowych funkcji Sello jaką są aukcje i wysyłki, nie zrealizujemy tej funkcjonalności w najbliższym czasie.

 

p.s Z urlopu wraca się jednak rzadziej niż wysyła paczki ;), stąd taki a nie inny priorytet.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, ta funkcjonalność w erze smartfonów i tabletów bardzo by się przydała, bo odpisywać na maile można przecież w każdej chwili, np. stojąc w korku, czekając na dziecko podczas zajęć dodatkowych, w kolejce u lekarza czy też podczas weekendu lub każdej innej wolnej chwili. W rezultacie skraca to okres oczekiwania klienta na odpowiedź, tym samym w niektórych przypadkach zwiększa sprzedaż i jego zadowolenie, no i skraca nam czas pracy kolejnego dnia. Niestety bez protokołu IMAP, po powrocie rano do pracy musimy kontrolować na które maile już odpisaliśmy podczas np. weekendu...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...