Skocz do zawartości

Dokumenty firmy

Polecane posty

Mam taki problem i dokładnie opiszę bo jako, że jestem blondynką może coś pomieszałam.

Mam z poziomu konta inserta dwie aplikacji: portal biura i dokumenty firmy. Zaczytując dokumenty przez portal biura widzę je w rewizorze w zakładce dokumenty z menu portal biura. Jak zaczytuję dokumenty przez Dokumenty firmy to po zaakceptowaniu pokazuje się komunikat, że dokumenty zostały wysłane do programu. W programie ich nie widzę, nie mam też menu Dokumenty firmy. Co pomieszałam?

Link to postu

Dopełniając do komentarza Pana Jacka, Portal Biura przeznaczony jest dla licencji nexo/GT dla biur rachunkowych, natomiast Dokumenty firmy są przeznaczone dla podmiotów prowadzących własną księgowość. Jeżeli nie widzi Pani menu Dokumentów firmy to licencja na program księgowy jest licencją biurową, a na takiej jedynie Portal Biura jest dostępny.

Link to postu

Jeżeli biuro rachunkowe prowadzi własną księgowość (na potrzeby własne) korzystając z licencji wykupionej dla Biura Rachunkowego, to może korzystać z takich samych usług jak klienci biura. Dostępna będzie usługa Portal Biura.

Natomiast jeżeli biuro rachunkowe dla własnej księgowości ma wykupioną dodatkową licencję innego programu, to niestety nie będzie to możliwe. W takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z usługi dedykowanej dla firm: Dokumenty firmy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...