Skocz do zawartości

Dariusz Szałucki

InsERT
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Dariusz Szałucki

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dokumenty jak najbardziej będą dostępne na portalu po 30 dniach. Sytuacja opisana powyżej dotyczy działania dokumentów w programach księgowych. Pliki, które nie były otwierane przez ok. 30 dni zostaną usunięte z lokalnej bazy nexo, ale nadal będą one dostępne na portalu i w razie potrzeby zostaną ponownie pobrane. Jest to mechanizm zapobiegający nadmiernemu powiększaniu się bazy.
  2. Jest opcja przypięcia strony do ekranu głównego, co pozwoli na łatwiejszy dostęp do serwisu. Przykładowo, w przeglądarce Chrome opcja ta pokazuje się po naciśnięciu menu w prawym górnym rogu: Dedykowaną aplikację mamy w planach.
  3. Dzień dobry. Po wejściu do serwisu Dokumenty na smartfonie wystarczy kliknąć na ikonkę plusa, która pojawi się w prawym dolnym rogu: Z tego poziomu są dwie opcje działania. Albo możemy wybrać i wysłać wcześniej przygotowane i zapisane pliki (np. zrobione skany za pomocą aplikacji do tego przeznaczonych) albo skorzystać z funkcji aparatu i zrobić zdjęcia dokumentom które mają się znaleźć w serwisie. Oczywiście dokładne nazwy i lista opcji dostępna po naciśnięciu ikony plusa może się różnić w zależności od użytkowanego telefonu. Różne tryby doda
  4. W tej chwili nie wyświetlamy kwoty PIT-28 na Portalu Biura. Zapisuję taką sugestię.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...