Skocz do zawartości

Problem z naliczaniem składek ZUS u ryczałtowca w zakładce Wspólnicy --> Ewidencja składek :(

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam problem z naliczeniem składki ZUS w ewidencji składek za m-c luty i kolejne miesiąca (sprawdzałem). Składka ZUS za styczeń skasowana i ponownie wygenerowana się pokazuje. Problem jest z naliczeniem za m-c luty (za miesiące kolejne - marzec, kwiecień) - nic się nie nalicza - nawet nie pokazuje się informacja o konieczności wyliczenia Podstawy składki zdrowotnej w zakładce deklaracje skarbowe. Czy ktoś z Was miał podobny problem, Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

 

image.thumb.png.4372769caae012a5df063cbd6c6a63b5.png

 

image.thumb.png.6ae7f1a51b54f6653216f74fd37d4555.png

Link to postu

Mam ten sam problem, ale u podatnika na podatku liniowym. Jak na razie zauważyłem to w jednym podmiocie. Nalicza się tylko składka za styczeń 2022. Gdy chcę wyliczyć składkę za następny miesiące, nic się nie dzieje. Nie pojawia się żaden komunikat. Nawet ten z informacją, że trzeba najpierw wyliczyć zaliczkę na podatek. Można wyliczyć składki za styczeń 2023 i następne miesiące, ale w 2022 działa tylko styczeń. Próbowałem zmieniać różne parametry i usuwać wcześniejsze składki oraz zaliczki, ale nic to nie dało.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...