Skocz do zawartości

Błędnie wyliczana kwota do wypłaty - pakiet mobilności

Polecane posty

Witam,

W wersji 1.71 HF1 Gratyfikant GT źle oblicza kwotę "do wypłaty" po wpisaniu kwot w "inne zwolnienia".

W moim przypadku wynagrodzenie brutto wynosi 6621,25 zł, zaliczka na pit4 wynosi 434zł a kwota do wypłaty 4765,27 zł i do tego momentu jest ok.

Gdy w pole "inne zwolnienia" wpiszę przysługującą pracownikowi kwotę 1641,01 (1641,01 x 17% = 279zł) program słusznie zmniejsza zaliczkę na pit4 do kwoty 155 zł jednak jednocześnie zmniejsza kwotę "do wypłaty" o 1362,01zł zamiast zwiększyć ją o 279 zł.

Dodaję pdf ze screenami w czym problem.

Czy problem jest już znany i można liczyć na szybkie rozwiązanie?

Wynagrodzenie bez zwolnienia podstawy opodatkowania.pdf Wynagrodzenie ze zwolnieniem podstawy opodatkowania.pdf

Link to postu

Szkoda, że pakiet mobilności funkcjonuje już 2,5 miesiąca a my nadal nie mamy sprawnie działającego narzędzia do wyliczania wypłat. W efekcie kierowcy otrzymują mniejsze wynagrodzenie niż powinni. Kto za to odpowie? Raczej księgowi i kadrowi.

Wysyłałem do insertu pytanie około miesiąca temu i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, wczoraj wysłałem kolejnego maila i dostałem odpowiedź po 10 minutach, że poprawka zostanie opublikowana, ale żadnych konkretów, czy dzisiaj, jutro czy za kolejne pół roku.

 

44 minuty temu, Jacek Izydorczyk napisał:

To, że nie widzi Pani reakcji wcale nie musi oznaczać, że jej nie ma.

Wystarczyłby krótki komunikat, że problem jest znany i potrzebujemy 5 dni na rozwiązanie, to ja wtedy wiem co robić i nie czekam w niepewności

  • Lubię to 2
Link to postu
1 godzinę temu, Anna Woźniak napisał:

Wystarczyłby krótki komunikat, że problem jest znany i potrzebujemy 5 dni na rozwiązanie, to ja wtedy wiem co robić i nie czekam w niepewności

Najmocniej przepraszam za brak komunikacji w tym temacie. Stosowna poprawka pojawi się w programie najszybciej jak to możliwe. Bardzo proszę o cierpliwość.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...