Skocz do zawartości

dopisanie naliczonego wynagrodzenia z zasiłku chorobowego do rachunku w umowie cywilnoprawnej

Polecane posty

*Karta zasiłków - określa, czy można dla danej umowy ewidencjonować absencje zasiłkowe (choroba, urlop macierzyński itp.)

 

z racji, że

a) mam zdefiniowaną umowę cywilnoprawną z ewidencją czasu pracy, harmonogramem  i opcją  "karta zasiłków"

b) mam dodana taką umowę cywilnoprawną

c) mam definicje listy rachunków ze stawką godzinową (l. przepracowanych godzin x stawka za godzinę)

e) mam naliczone wynagrodzenie za miesiąc X

d) mam wprowadzoną absencję choroba (wynagrodzenie 331) za miesiąc X+1 

e) w absencji mam wyliczoną podstawę zasiłku i należne wynagrodzenie za czas absencji 

f) chce dodać wynagrodzenie/rachunek za miesiąc z absencją X+1  jednak wynagrodzenie takie pozbawione jest pozycji wynagrodzenia chorobowego 

 

mam następujące pytanie 

 

1) czego nie dodałem lub co robię źle że z automatu nie mam takiej pozycji na rachunku (w definicji nie mogę dodać pozycji automatu) przy umowie cywilnoprawnej 

2) ew jak w prosty sposób mogę do rachunku dodać to należne wynagrodzenie (wynagrodzenie chorobowe automat)  bo za chiny program mi nie chce 

a jedynie jeszcze pomniejsz wynagrodzenie za czas absencji zasiłkowej 

3) czy istnieje jakiś wzorzec wydruku takiej karty zasiłkowej to jeśli tak to gdzie jest dostępny w programie 

4) jak mogę pobrać parametry/wyliczenia programu odnośnie absencji zasiłkowej w edytorze definicji składnika wynagrodzenia parametrycznego takich jak:

a) podstawa zasiłku chorobowego dla danego miesiąca

b) liczbę dni do wypłaty zasiłku (nie absencji bo ta jest w edytorze dostępna) 

c)) ewentualnie kwota należnego zasiłku do wypłaty za ten miesiąc obliczoną przez program 

 

czy na to wpływa parametr okres wyczekiwania na zasiłek ? 

Link to postu

Pierwsze co należy wyjaśnić to czy rzeczywiście w absencji kod świadczenia/przerwy to 331?

W umowach cywilnych nie ma wynagrodzenia chorobowego. Od razu należy się zasiłek chorobowy.

Jeśli tam się wstawia 331 to by sugerowało, że równolegle występuje umowa o pracę...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...