Skocz do zawartości

MENU W PROGRAMIE RACHMISTRZ

Polecane posty

21 godzin temu, Monika Kucharska napisał:

Prosze działać , jeśli to możliwe :)

Kolega dał do zrozumienia, że tu należy posiadać wiedzę z edycji plików .xml . Wystarczy poczytać pomoc ( F1) : Użytkownik może wybrać dodatkowy pasek, klikając na odpowiednią ikonkę znajdującą się na samym dole paska skrótów. Dodatkowe paski skrótów są zdefiniowane i zapisane w pliku konfiguracyjnym programu. Oznacza to, że istnieje możliwość ich modyfikacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Modyfikacja taka wymaga jednak zaawansowanych umiejętności serwisowych lub wdrożeniowych

Link to postu
22 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

To znacznie by poprawiło funkcjonalnosć programu, nie można tego wdrożyć z nową wersją programu?

Przepisy się zmieniły i deklaracje ZUS sa wykorzystywane tak samo często jak podatkowe i JPK

Zgubiłem się ☹️

Po tym

19 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

To trzeba ustawić u Pani na komputerze/komputerach.

Jeśli jest Pani zainteresowana to mogę taką usługę wykonać.

Już nie wiem czy to dla Pani ważne i zależy Pani na tym, czy też "fajnie by było ale jak nie ma to też dobrze"?

 

Link to postu
3 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

Tak, jest to dla mnie ważne.

Ale nie rozumiem w jaki sposób mam to zrobic. Czy taką usługe trzeba Panstwu dodatkowo zlecić?

Tak.

W moim profilu mam tam "Partner", czyli nie jestem pracownikiem Insertu. Jak wszyscy partnerzy prowadzimy własną działalność.

Jeśli będzie Pani zainteresowana to proszę wysłać wiadomość, korzystając z mechanizmu forum (np po najechaniu na profil)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...