Skocz do zawartości

Błąd 1.72 HF1 w przesyłaniu dochodu do Płatnika

Polecane posty

Normalnie nie mam już sił :(

Wersja 1.72 to jakaś totalne porażka - ja rozumiem informatyków z Insertu, że było bardzo dużo zmian, na ale Kochani - nas nasi klienci za chwilę za jaja powieszą - terminy gonią :(

 

Zgłaszam też błąd w przesyłaniu danych do Płatnika u ryczałtowca - przychód z poprzedniego roku nie jest przenoszony do Płatnika.

 

Masakra - nie mam już sił :(

Link to postu

Podpinam się, ja nie jestem Biurem Rachunkowym, sam sobie księguję własną działalność ( prosta JDG). I po aktualizacji , chciałem wysłać ZUS ( jestem na skali) ale wrzuca mnie bez formy opodatkowania... Mam świadomość , że wybrałem najtańszy program na rynku, ale pracuję na nim 15 lat i było raczej ok. Dziwię się tym co tu piszą z BR, że oczekują super wypasu a kupują program za parę stów. Do BR to należy zainwestować w naprawdę profesjonalne oprogramowanie, a nie program za 300 zł na 30 podmiotów. To też mnie dziwiło , ale czasem , jak dziś nawet mnie wkurza, że żarło , żarło i .... zdechło.

zus.jpg

Link to postu

Nie zgodzę się....Skoro sie bierze jakiekolwiek pieniądze, to powinno sie dostraczać program aktualny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Są tańsze programy,  które sobie znakomicie z tym radzą. Gdyby taka łatwa była zmian oprogramowania, to by wielu z nas to zrobiło.

O zmianach było wiadomo wcześniej , a tu 8 lipca a program nadal ma błędy.

Link to postu
2 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

Nie zgodzę się....Skoro sie bierze jakiekolwiek pieniądze,

 

Ja też się nie zgadzam ale z Panią. Kupiłem program, który działa w małych podmiotach. Mam kolegę ze szkoły, który od 20 lat prowadzi BR i ma oprogramowanie za grube pieniądze innego producenta, jakoś nie narzeka ani on ani jego pracownicy na jakość. Ale tam sama asysta roczna to grube tysiące złotych. Ja prowadzę JDG w usługach, tak samo mógłbym np  na początku działalności ( od 1995 roku prowadzę działalność) kupić monterom nowego Fiata Cinquecento ( miałem prywatnie) i wymagać aby się wszystko zmieściło bo przecież zapłaciłem "jakiekolwiek" pieniądze, ale nie zrobiłem tego, kupiłem nowego transportera . To jest kwestia pewnych umiejętności empirycznego myślenia a nie życzeniowego.  Stąd w tym przypadku - wpisałem ręcznie i już ZUS za mną, ale do BR to bym Insertu nie wybrał, szkoda moich klientów a poza tym trzeba dostosowywać narzędzia do swojej działalności.

Link to postu
9 minut temu, Tomasz Ochniowski napisał:

Ja też się nie zgadzam ale z Panią. Kupiłem program, który działa w małych podmiotach. Mam kolegę ze szkoły, który od 20 lat prowadzi BR i ma oprogramowanie za grube pieniądze innego producenta, jakoś nie narzeka ani on ani jego pracownicy na jakość. Ale tam sama asysta roczna to grube tysiące złotych. Ja prowadzę JDG w usługach, tak samo mógłbym np  na początku działalności ( od 1995 roku prowadzę działalność) kupić monterom nowego Fiata Cinquecento ( miałem prywatnie) i wymagać aby się wszystko zmieściło bo przecież zapłaciłem "jakiekolwiek" pieniądze, ale nie zrobiłem tego, kupiłem nowego transportera . To jest kwestia pewnych umiejętności empirycznego myślenia a nie życzeniowego.  Stąd w tym przypadku - wpisałem ręcznie i już ZUS za mną, ale do BR to bym Insertu nie wybrał, szkoda moich klientów a poza tym trzeba dostosowywać narzędzia do swojej działalności.

I skończmy tą dyskusję, przytaczając opis programu ze strony Insertu. Jest to program również dla biur, dlatego wymagamy.

 

1.png

Link to postu
2 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

I skończmy tą dyskusję, przytaczając opis programu ze strony Insertu. Jest to program również dla biur, dlatego wymagamy.

 

 

Rozumiem. Jak mawiał klasyk: "Kończ Waść, wstydu oszczędź". Ja nie wybieram produktu tylko z powodu reklamy. Polski Ład wiadomo kto też mocno reklamował.

Link to postu
1 minutę temu, Monika Kucharska napisał:

I skończmy tą dyskusję, przytaczając opis programu ze strony Insertu. Jest to program również dla biur, dlatego wymagamy.

 

1.png

Ponadto dodam, że Insert pobiera także opłatę za abonament na ulepszenia także... A kupując abonament Insert zapewnia "aktualizacje wymagane przez zmiany prawno-podatkowe".

 

A

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...