Skocz do zawartości

Zaokrąglanie cen w cenniku do .99 lub podobne

Polecane posty

Witam 
Mam pytanie czy jest taka opcja żeby ceny były zaokrąglane do pełnych (lub prawie ;) złotych w wybranym cenniku np detalicznym ?? 
Chodzi mi o coś takiego, że teraz ustalając marże na np 30% dostaję ceny typu: 16.09 zł, 7.62 zł, 24.81 zł a chciałbym żeby wyglądały przykładowo tak: 15.99 zł, 7.49 zł (zaokrąglenie w "połowie"), 24.99 zł. 
Czy coś takiego jest możliwe ? Bo ceny eksportuje prosto do sklepu WWW i te w sklepie wyglądają "cudacznie" w porównaniu do innych sklepów. Oczywiście mogę przepisać ceny ręcznie ale nie o to chodzi :P Z tego co widziałem to w Subiekt GT da się to zrobić - pytanie czy w Nexo też bo szukałem w ustawieniach cennika ale nic nie znalazłem. 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Szymon

Link to postu
33 minuty temu, Mateusz Włudyka napisał:

Na razie takiej możliwości nie ma, ale planujemy dodać plugin do programu, który będzie pozwalał na takie operacje. Data to w przybliżeniu 2017 rok (ze względu na to, że kolejne wersje, które planujemy będą się głównie skupiały na zmianach deklaracyjnych).


Dziękuje za odpowiedź. W takim razie pozostaje mi czekać aż plugin zostanie wydany ;) Nasuwa mi się tylko pytanie czy jeśli to ma być plugin to będzie działał niezależnie od wersji programu ? Tzn chodzi o to czy będę musiał mieć wykupioną aktualizację dla NEXO żeby z niego korzystać ? 
 

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...