Skocz do zawartości

Wzorce wydruków - informacje na fakturze

Polecane posty

Dziękuję za szybką odpowiedź - tamten wątek już przewertowałem, jak też inne techniczne artykuły.

Sporo opisanych tam zmian udało mi się zaimplementować .

W tym przypadku mam już gotowe pole/atrybut o nazwie numer zamówienia w liniach wydruku, jednak nie potrafię przyporządkować do niego opisanego przez Pana wcześniej obiektu biznesowego: {Dokument.Pozycje.encjaPozycji.PozycjeRealizowane.PozycjaRealizowana.Dokument.DokumentyRealizowane.NumerZewnetrzny}

 

na załączonym zdjęciu próbowałem pokazać, że brakuje w encjach pozycji obiektu "PozycjeRealizowane"

 

Link to postu

Udało się:)

Dziękuję raz jeszcze za wszelkie wskazówki - nie wiedziałem, że tak swobodnie można dodawać inne BO w referencji do poprzedniego obiektu.

W moim przypadku musiałem delikatnie skorygować wskazanie do numeru zamówienia klienta na:

 

{Dokument.Pozycje.encjaPozycji.PozycjeRealizowane.PozycjaRealizowana.Dokument.NumerZewnetrzny}

 

Pozdrawiam

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

i jeszcze jedna informacja - aby wyprowadzić numer zamówienia (zewnętrzny) na wydruku pozycji w Formularzu WZ, należy użyć takiej kombinacji:

 

{Dokument.Pozycje.encjaPozycji.PozycjaZrodlowa.PozycjeRealizowane.PozycjaRealizowana.Dokument.NumerZewnetrzny}

 

Trochę się tego naszukałem - może się komuś przyda.

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...