Skocz do zawartości

Subiekt nexo - program lojalnościowy

Polecane posty

Witam, prowadzimy w firmie program lojalnościowy na panelu https://loyaltystarter.io/

W tym momencie integracja jest jednostronna. Po wydrukowaniu paragonu imiennego na podstawie kwoty z paragonu do klienta docierają punkty, które później może przeznaczyć na nagrody rzeczowe. Do tej pory wszystkie nagrody ściągaliśmy z systemu rozchodami wewnętrznymi, jednak chcemy, aby nasz program lojalnościowy wpływał na kwotę zamówionego produktu na paragonie imiennym z wybranym klientem i zmienił ją na np 10 groszy.
Od programisty programu lojalnościowego się dowiedziałem, że nie mogą wpływać na modyfikacje na paragonach i musimy się skontaktować z partnerem inserta z zapleczem programistycznym. Jeden potwierdził, że może to skonfigurować, ale wolny termin na to by miał dopiero za pół roku.
Ktoś jest może w stanie pomóc z tym problemem?
Link to postu
2 godziny temu, Adrian Partyka napisał:

...jednak chcemy, aby nasz program lojalnościowy wpływał na kwotę zamówionego produktu na paragonie imiennym z wybranym klientem i zmienił ją na np 10 groszy.

Osobiście nie rozumiem, co chce Pan uzyskać, proszę rozwinąć.

 

2 godziny temu, Adrian Partyka napisał:

Od programisty programu lojalnościowego się dowiedziałem, że nie mogą wpływać na modyfikacje na paragonach i musimy się skontaktować z partnerem inserta z zapleczem programistycznym.

Ogólnie nie prawda - modyfikować / rozszerzać działanie programów może każdy, Partner Insert, programista programu lojalnościowego, Pan osobiście.

 

2 godziny temu, Adrian Partyka napisał:

Jeden potwierdził, że może to skonfigurować, ale wolny termin na to by miał dopiero za pół roku.

Warto rezerwować termin.

 

2 godziny temu, Adrian Partyka napisał:

Ktoś jest może w stanie pomóc z tym problemem?

Jak wyżej, osobiście nie rozumiem problemu, proszę o więcej informacji, w tym informacji technicznych, może być bezpośrednio poza forum.

 

Link to postu
W dniu 26.08.2022 o 18:28, Daniel Kozłowski napisał:

Osobiście nie rozumiem, co chce Pan uzyskać, proszę rozwinąć.

Chcę, aby klient zamówił wybrany produkt w programie lojalnościowym i aby kwota tylko i wyłącznie tego zamówionego produktu dla tylko i wyłącznie tego klienta zmieniła się na paragonie, który ma być wystawiony z np. 99zł na 10gr. Nie chcę udostępniać sprzedawcom w sklepach możliwości zmiany cen, tylko żeby robiło się to automatycznie w kontakcie z programem lojalnościowym.

Link to postu
28 minut temu, Adrian Partyka napisał:
W dniu 26.08.2022 o 18:28, Daniel Kozłowski napisał:

Osobiście nie rozumiem, co chce Pan uzyskać, proszę rozwinąć.

Chcę, aby klient zamówił wybrany produkt w programie lojalnościowym i aby kwota tylko i wyłącznie tego zamówionego produktu dla tylko i wyłącznie tego klienta zmieniła się na paragonie, który ma być wystawiony z np. 99zł na 10gr. Nie chcę udostępniać sprzedawcom w sklepach możliwości zmiany cen, tylko żeby robiło się to automatycznie w kontakcie z programem lojalnościowym.

W takim razie proszę o:

 

W dniu 26.08.2022 o 18:28, Daniel Kozłowski napisał:
W dniu 26.08.2022 o 15:33, Adrian Partyka napisał:

Ktoś jest może w stanie pomóc z tym problemem?

Jak wyżej, osobiście nie rozumiem problemu, proszę o więcej informacji, w tym informacji technicznych, może być bezpośrednio poza forum.

Czyli jak ma przebiegać komunikacja programów InsERT z programem lojalnościowym. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...