Skocz do zawartości

Drukuj dokument końcowy

Polecane posty

Dzisiaj zgłoszono mi problem odnośnie braku możliwości drukowania dokumentu końcowego w Sello. U mnie jak nacisnę ten przycisk to zmienia się kursor na klepsydrę ale po chwili wraca do normalnego i nic się nie dzieje. Sprawdzałem na kilku komputerach i to samo. Na jednym tylko wyskoczył dymek o treści "Brak zdefiniowanej drukarki fiskalnej"

Nie wiem dlaczego taka treść, przecież nie chce fiskalizować tego dokumentu tylko go wydrukować w formacie A4 na drukarce zwykłej. Proszę o pomoc.

image.thumb.png.435f23131ed31eaf15f757c7844440a3.png

image.png.1864573308a3355ada4e0fe1f8064552.png

Edytowane przez mamut maniek
Link to postu

U nas na Nexo Pro działa.

Najpierw sprawdziłbym w Sello w Zewnętrznym systemie sprzedaży, czy nie mam zaznaczonego FS do fiskalizacji.

 

A może coś w ustawieniach systemowych (Windowsa), się poprzestawiało. Sprawdź może zainstalowane drukarki.

Kiedyś już mieliśmy coś podobnego, że w Windowsie się poprzestawiało, gdzieś coś jakaś drukarka uciekła i nie szło drukować, nawet dokumentów bezpośrednio z pdf. Musieliśmy instalować drukarki na nowo.

W naszym przypadku najczęściej takie coś zmienia Samoś... jak się kogoś pytasz, czy ktoś coś zmieniał... to słyszymy: "jo nie, to musiał Samoś się przestawić" :)

  • Lubię to 2
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...