Skocz do zawartości

PROBLEM Z SELLO

Polecane posty

Witam mam problem z sello, sytuacja wygląda tak że kilku krotnie wystawiałem i zamykałem jedną aukcje bo ogarniam temat z szablonami opisów i sprawdzam jak wystawia, teraz niemogę wystawić produktu z zakładki TOWARY-wystaw z szablonu-uzyj domyślnych, bo chwile ładuję (myśli) i zaraz się wyłącza całkowicie SELLO, i teraz z innymi produktami mam to samo... jak to naprawić ? 

Link to postu

Proszę podesłać pliki dmp, instrukcja poniżej:

 

Spoiler

W przypadku nieoczekiwanego zamknięcia programu, tworzony jest zrzut pamięci, który w większości przypadków umożliwia odtworzenie u nas miejsca w którym wystąpił problem i jego poprawienie. Zrzut pamięci w postaci pliku o nazwie Sello_rok_miesiąc_dzień_godzina_minuta_sekunda.dmp zapisywany jest w folderze:

C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\

Plik, lub pliki wskazujące na odpowiednią datę wystąpienia problemu należy przesłać do nas na adres sello@insert.com.pl wraz z krótkim opisem kiedy ten błąd występuje, numerem wersji Sello, ewentualnie linkiem do forum gdzie opisany jest problem.

 

Link to postu

teraz jak spróbowałem znowu wystawić tez zamknał sie program i wyskoczył taki komunikat : klikam napraw ale to nic nie zmienia dalej po tym wyłacza sello przy wystawianiu

Wykryto problem w bazie danych. Problem ten może skutkować brakiem możliwości zapisu danych.

Może on się objawiać jednym z poniższych komunikatów w dymku lub w raporcie:

  • Zapis spowodowałby naruszenie integralności bazy danych
  • Unknown error

Zalecane jest przeprowadzenie procedury naprawczej.

Procedurę naprawczą można wykonać automatycznie. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że program Sello jest wyłączony na pozostałych komputerach w sieci.

Informacje zaawansowane

Lista niepoprawnych identyfikatorów tabel w bazie danych: jb__Job, jb_Message,

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...