Skocz do zawartości

Sello od 27.10.22 nie zaciąga Allegro ONE

Polecane posty

27.10 Allegro miało zmieniać identyfikatory usług w WzA, tak aby odpowiadały tym, które przychodzą w zamówieniu jako identyfikator dostawy. Odpadła by wtedy konieczność mapowania tych usług w WzA. Zostało to jednak przesunięte na 3 listopada, ale być może zbieg okoliczności nie jest przypadkowy i wystąpił jakiś problem jednak 27. Stąd decyzja o przełożeniu zmian.

 

Proszę spróbować pobrać poniwnie transakcji z kilku dni wstecz (menu wyślij odbierz => serwisy aukcyjne -> odbierz)

Link to postu

Witam ponownie. No niestety nadal nie zaciąga aukcji z Allegro ONE, pomimo iż w usunąłem i dodałem z powrotem całą gałąź dostawy Allegro ONE, co przesyłam w załączniku, bardzo proszę o pomoc.

Szczegóły błędu:

 Brak powiązania dostawy Allegro o nazwie: "Allegro One Kurier - dostawa jutro"
Dodaj odpowiednie powiązanie dostawy Sello z dostawą Allegro w USTAWIENIA > SŁOWNIKI > Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki towarów, aby móc zapisać lub zaktualizować transakcję.

Sello.jpg

Link to postu

Być może należy wcześniej zaktualizować listę dostaw oferowanych przez Allegro. Ostatnio dużo się tam zmienia i ta zapisana dostawa najwyraźniej nie jest tą, której oczekuje Allegro. Aktualizację dostaw można przeprowadzić w menu Sello => Narzędzia => Synchronizuj parametry z serwisu.

 

image.png.c86095cf30dcbd6f20c2eef297e54608.png

a następnie ponownie ustawić w dostawie Sello powiązanie z tą dostawą o której mówi treść błędu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...