Skocz do zawartości

Dodawanie wielu towarów naraz

Polecane posty

Dzień Dobry,

tworząc wiele zamówień klientom część produktu bardzo często się powtarza czyli:

Zamówienie X

Produkt A

Produkt B

Produkt C

Produkt D

Zamówienie Y

Produkt A

Produkt B

Produkt C

 

Czy jest możliwość dodawania tych produktów razem zamiast wyklikiwać każdego osobno. Ale nie satysfakcjonuje mnie dodanie tego w "komplet".  (mam na myśli jakąś ala grupę gdzie dodając ją dodaje mi się x produktów, ale jeżeli jakiś produkt nie zostanie wykorzystany to będą mógł go usunąć z zamówienia. (więc dlatego "komplet" odpada)).

Link to postu

Dzień dobry, 
istnieje możliwość przeniesienia określonych pozycji asortymentu do schowka. Moduł Schowek znajduje się w Ewidencjach dodatkowych.

Proszę zapoznać się z tematem e-Pomocy technicznej: 

Pozycje znajdujące się w schowku mogą zostać wprowadzone na dokument poprzez opcję Wklej pozycje.


image.png.eab14bf116644f3b42755fe76a87e36a.png

Link to postu

Kiedyś (chyba w LABoratorium) były "szablony" ale wydaje mi sie że INSERT zrezygnował z tego modułu, a poza tym, że korzystało się z tego od czasu do czasu to miało fajną funkcjonalność, mianowicie - "wyczyść", gdzie usuwały się jednym kliknięciem wszystkie elementy, co bywało przydatne.

Teraz faktycznie najprościej pewnie przez "schowek" - ewentualnie utworzenie usługi do której dodamy materiały i po wybraniu jej z instynktu wpadać będzie cały zestaw materiałów (towarów) - zwiększany proporcjonalnie ilościami materiałów po zmianie ilości całej usługi (którą oczywiście nie musimy nazywać usługą i na wydruku możemy bez kłopotu pokazać poszczególne pozycje.

Materiały mozna tez ewentualnie "potraktować jako towar" lub wydawać pojedynczo. Niestety nie da się w okienku kosztorys zaznaczyć wszystkich materiałów i jednym kliknięciem "wyjąć je" z usługi jako towar, czego tez brakuje.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...