Skocz do zawartości

Zmiana sposobu płatności

Polecane posty

Witam,

zdarza się, że po wybraniu płatności gotówką, klienci wolą jednak zapłacić kartą. Jednak, gdy już ta forma płatności została wybrana - powrót do wyboru jest niemożliwy, zapisuje paragon z ww. płatnością. Czy jest szansa, że gdzieś znajdę w ustawieniach taką opcje, abym miała możliwość anulowania płatności gotówką na rzecz karty? 

Link to postu
1 godzinę temu, Wioletta Mucha napisał:

...powrót do wyboru jest niemożliwy...

Czy nie byłoby prościej, gdyby opisała Pani co robi oraz jakim komunikatem błędu lub zachowaniem się programu te operacje się kończą ?

 

1 godzinę temu, Wioletta Mucha napisał:

Czy jest szansa, że gdzieś znajdę w ustawieniach taką opcje, abym miała możliwość anulowania płatności gotówką na rzecz karty? 

Tak, jest szansa pod warunkiem, że dowiemy się z czego wynika problem, gdyż domyślnie program na to pozwala.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu

Nie ma żadnego błędu. Po prostu po wybraniu gotówki, biorę "Zapisz", pokazuje się kwota, mogę wpisać ile dostałam od klienta, itd. - na tym etapie już nie mam powrotu do zmiany formy płatności. Gdy kliknę krzyżyk paragon się zapisuje. Można to zmienić zeby po kliknięciu krzyżyka wrócić do edycji paragonu bądź wyboru innej formy płatności? 

Link to postu
40 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

Nie ma żadnego błędu. Po prostu po wybraniu gotówki, biorę "Zapisz", pokazuje się kwota, mogę wpisać ile dostałam od klienta, itd.

To okno ma tytuł "Oblicz resztę".

 

40 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

na tym etapie już nie mam powrotu do zmiany formy płatności. Gdy kliknę krzyżyk paragon się zapisuje.

Zgadza się, gdyż wcześniej wybrała Pani zapis dokumentu.

 

41 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

Można to zmienić zeby po kliknięciu krzyżyka wrócić do edycji paragonu bądź wyboru innej formy płatności? 

Nie można wpłynąć na działanie programu w tym obszarze, ale może Pani nie zapisywać dokumentu przed przyjęciem gotówki od klienta.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...