Skocz do zawartości

Sektory - miejsce położenia towarów na magazynie

Polecane posty

Najwygodniej połamali własnymi. Możesz ich wyświetlać w listach produktów, drukować to pole na dokumentach w zależności od potrzeb. A od ostatniej aktualizacji dzięki zbiorczej modyfikacji pół własnych nie musisz tego klikać ręcznie przez tysiące produktów ;) bo zakładam że np. dyski twarde leżą na jednej lokalizacji magazynu...

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Skorzystaliśmy z pól własnych, musimy wydrukować wszystkie towary jakie są na magazynie z podziałem na miejsce magazynowania (jest to pole własne). Czy możecie mi podpowiedzieć jakiego wzorca wydruku lub zestawienia użyć?

Drukowana lista musi zawierać symbol nazwę i miejsce magazynowania. 1 lista to jeden regał a regałów jest kilka więc kilka takich list muszę przygotować.

Link to postu
2 godziny temu, Szymon Gmerek napisał:

Skorzystaliśmy z pól własnych, musimy wydrukować wszystkie towary jakie są na magazynie z podziałem na miejsce magazynowania (jest to pole własne). Czy możecie mi podpowiedzieć jakiego wzorca wydruku lub zestawienia użyć?

Drukowana lista musi zawierać symbol nazwę i miejsce magazynowania. 1 lista to jeden regał a regałów jest kilka więc kilka takich list muszę przygotować.

Dzień dobry, rozumiem, że taka lista towarów miałaby zostać wykorzystana podczas procesu inwentaryzacji?

Link to postu

Najoptymalniejszym rozwiązaniem byłoby dodanie na wzorcu wydruku Spisu inwentaryzacyjnego kolumny z polem własnym asortymentu. W tym celu jednak zalecam kontakt z lokalnym serwisantem.
Może Pan również skorzystać wydruku listy widoku Asortyment z uwidocznioną kolumną pola własnego lub odpowiednim grupowaniem. Poniżej przykład.


xxx.thumb.png.fd3ecce96a5b89ff4ad7e7ee804c73ab.png

Link to postu
28 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Najoptymalniejszym rozwiązaniem byłoby dodanie na wzorcu wydruku Spisu inwentaryzacyjnego kolumny z polem własnym asortymentu. W tym celu jednak zalecam kontakt z lokalnym serwisantem.

Serwisantem nie jestem. Lokalny też pewnie nie jestem. Ale wzorce robię. W tym przypadku będzie to szybkie i tanie. Priv jak chcecie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...