Skocz do zawartości

Rozrachunki w bilansie otwarcia

Polecane posty

Dzień Dobry,

 

Mam problem z rozrachunkami w bilansie otwarcia i nie mogę znaleźć rozwiązania (a pewnie jest banalne). Przy tworzeniu nowego roku obrotowego i wprowadzeniu bilansu otwarcia na podstawie bilansu zamknięcia poprzedniego roku wszystkie nierozliczone rozrachunki z poprzedniego roku pojawiają się w nowym z nazwą BO-01 zamiast nazwy dokumentu.

Link to postu
41 minut temu, Agnieszka Kieruzel napisał:

Dzień Dobry,

 

Mam problem z rozrachunkami w bilansie otwarcia i nie mogę znaleźć rozwiązania (a pewnie jest banalne). Przy tworzeniu nowego roku obrotowego i wprowadzeniu bilansu otwarcia na podstawie bilansu zamknięcia poprzedniego roku wszystkie nierozliczone rozrachunki z poprzedniego roku pojawiają się w nowym z nazwą BO-01 zamiast nazwy dokumentu.

Dzień dobry, w którym miejscu w programie sprawdza Pani numer dokumentu? W celu zobrazowania problemu może wysłać Pani zrzut ekranu z tego miejsca.

Link to postu

Niestety automatycznie w poprzednim roku również zmieniło się na BO-01. Jak wejdę w dokument to znajdę pierwotny numer faktury ale jest to duże utrudnienie podczas rozliczania rozrachunków (podczas wprowadzania wpłat). Poza tym przy drukowaniu potwierdzenia sald również pojawia sie BO-01 zamiast numeru dokumentu

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...