Skocz do zawartości

Dochód/strata za dany miesiąc

Polecane posty

Czy jest możliwość by Insert w wydruki Deklaracji Skarbowych "zaliczka miesięczna - raport wspomagający wyliczenie zaliczki miesięcznej na podatek liniowy" w bloku C lub powyżej wprowadził ustalenie dochodu/straty również za dany miesiąc. Obecnie ustalenie dochodu lub straty pokazuje przychody i dochody całoroczne bez podglądu ile ich uzyskano w danym miesiącu.

To samo w KPIR w wydrukach "Drukuj podsumowanie" miło by było gdyby wprowadzono kolumnę dochód/strata.

 

Szukałem w raportach i nigdzie nie znalazłem wydruku który pokazywałby w rozbiciu na miesiące ile w danym miesiącu osiągnięto przychody, koszty - dochód, strata.

  • Lubię to 1
Link to postu

W samym programie na ten moment nie ma takiej możliwości. Przekazałem sugestię do analizy. Natomiast zamierzony przez Pana efekt da się osiągnąć np. poprzez zaawansowaną edycję wzorca wydruku – Podsumowanie KPIR. W tym celu zalecam kontakt z lokalnym serwisantem w celu indywidualnej konfiguracji wzorca. Poniżej przesyłam listę punktów serwisowych.

Mapa punktów serwisowych InsERT nexo

 

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Podpisuję się pod powyższym, najrozsądniej byłoby wprowadzić po prostu taki wzorzec wydruku podsumowania pkpir który w dodatkowej kolumnie pokazywałby poza tym co obecnie jeszcze wyliczenie dochodu/straty z danego miesiąca.

Samodzielne tworzenie wzorców wcale nie jest proste :) a serwisów znowu tak wiele nie ma (ja do najbliższego mam 120 km).

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...