Skocz do zawartości

Rewizor nexo dekretacja po pozycji

Polecane posty

Dzień dobry, 

 

Czy w rewizorze da się dekretować w oparciu o ID czy SYMBOL towaru w pozycji dokumentu sprzedażowego. tzn aby pozycja z  towarem o symboli 1 trafiała na jedno konto a pozycja z symbole 2 na kolejne itd. 

Dla wyjaśnienia. Mam zewnętrzny program sprzedażowy z którego chciałbym pobierać dane i importować je do rewizora. Na 90% musi to być integracja poprzez Sferę. Nie prowadzę sprzedaży w Subiekcie ale w zewnętrznym programie. 

Link to postu
Godzinę temu, Marcin Gawlik napisał:

Czy w rewizorze da się dekretować w oparciu o ID czy SYMBOL towaru w pozycji dokumentu sprzedażowego. tzn aby pozycja z  towarem o symboli 1 trafiała na jedno konto a pozycja z symbole 2 na kolejne itd. 

Nie wiem co Pan na myśli, więc odpowiem ogólnie... Obsługa kartoteki asortymentu jest obecnie dostępna tylko w pracy lokalnej, natomiast można wykorzystać symbol towaru w warunkach schematów importu.

 

Godzinę temu, Marcin Gawlik napisał:

Dla wyjaśnienia.

Przydałyby się dokładniejsze informacje.

 

Godzinę temu, Marcin Gawlik napisał:

Mam zewnętrzny program sprzedażowy z którego chciałbym pobierać dane i importować je do rewizora.

Jest natomiast wsparcie dla kartoteki grup towarowych, można zrealizować mapowanie 1:1 (asortyment:grupa).

 

Godzinę temu, Marcin Gawlik napisał:

Na 90% musi to być integracja poprzez Sferę. Nie prowadzę sprzedaży w Subiekcie ale w zewnętrznym programie. 

Również nie wiem co Pan na myśli, więc odpowiem ogólnie... Do importu nie wykorzystałbym Sfery tylko komunikację plikową XML... Jeśli zakłada Pan wykorzystanie Sfery to można praktycznie wszystko, analogicznie do wprowadzania dokumentu ręcznie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...