Skocz do zawartości

Przekroczona ilość aktywnych praconików - pilne


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Witam

 

Mam problem z GratyfikantemGT a mianowicie posiadam licencję rozszerzoną do 80 pracowników (30 + 50) , mam 73 aktywnych pracowników w ewidencji osobowej a system przy próbie dodania pracownika przy wypłacie lub np. dodania konta bankowego w kartotece pracownika informuje że jest "osiągnięty limit aktywnych pracowników"

 

Może ktoś wie co z tym fantem zrobić albo miał podobną stację ? Bedę wdzięczny za pomoc

Link to postu
3 minuty temu, Sławomir Jagodzinski napisał:

Witam

 

Mam problem z GratyfikantemGT a mianowicie posiadam licencję rozszerzoną do 80 pracowników (30 + 50) , mam 73 aktywnych pracowników w ewidencji osobowej a system przy próbie dodania pracownika przy wypłacie lub np. dodania konta bankowego w kartotece pracownika informuje że jest "osiągnięty limit aktywnych pracowników"

 

Może ktoś wie co z tym fantem zrobić albo miał podobną stację ? Bedę wdzięczny za pomoc

Proszę w ewidencji osobowej zaznaczyć pracownika, który nie jest aktualnie zatrudniony i ustawić jako nieaktywny

Bez tytułu.png

Link to postu
10 minut temu, Ludomiła Włodarczyk napisał:

Proszę w ewidencji osobowej zaznaczyć pracownika, który nie jest aktualnie zatrudniony i ustawić jako nieaktywny

Bez tytułu.png

 

Dziękuję za podpowiedź ale to nie to. Status sprawdziłem w pierwszej kolejności. U pracowników w ewidencji mam prawidłowo oznaczony statut - dowolny 222 , aktywny 73 , nieaktywny 149 - licencja na 80 aktywnych

Link to postu
  • Rozwiązanie

Cytat z pomocy do programu:

Cytat

Licencja Gratyfikanta GT nie ogranicza liczby stanowisk pracy, natomiast podstawowa wersja umożliwia ewidencję do 30 aktywnych pracowników. Pojęcie „aktywny pracownik” oznacza pracownika, który w miesiącu ma chociaż jedną wypłatę lub rachunek. Ilość wypłat lub rachunków dla danego pracownika nie jest istotna. Aktywność jest sprawdzana miesięcznie, podczas naliczania wynagrodzeń. Sprawdzeniu licencyjnemu nie podlega ilość wpisów w ewidencji osobowej lub liczba wprowadzonych umów o pracę czy cywilnoprawnych. Istnieje możliwość zakupu pakietu, który umożliwia powiększenie liczby aktywnych pracowników. Są dwa rodzaje tych pakietów: rozszerzający o 50 aktywnych pracowników oraz rozszerzający o dowolną liczbę pracowników.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...