Skocz do zawartości

Naliczanie amortyzacji w Biuro Nexo

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź i przekazanie informacji do odpowiedniego działu. Zastanawiam się jednak czy pracują tam odpowiedni ludzie, gdyż do tej pory nie ma wprowadzonego jednego z najczęściej wykorzystywanego modułu i przed zakupem programu do głowy mi nie przyszło, że tej opcji może nie być w programie "ułatwiającym pracę biura rachunkowego" ... 

Zbiorcza wysyłka kodów serwisowych jest, naliczanie PIT-8AR jest - a naliczania amortyzacji brak... Czym kieruje się ten "odpowiedni" dział? Bo na pewno nie wygodą użytkowników.

 

Link to postu

Programy są stale rozwijane i staramy się na bieżąco reagować na sugestie użytkowników, jednak priorytetem w każdej z nowych wersji jest dostosowywanie oprogramowania do obowiązkowych zmian i przepisów. Pozostałe funkcjonalności usprawniające działanie programów są sukcesywnie planowane i wprowadzane z uwzględnieniem wszystkich etapów, na jakie składa się rozwój oprogramowania.

 

Link to postu

Panie, Darku, bardzo dziękuję za pięknie sformułowaną pod kątem marketingowym odpowiedź, która niestety nie daje nadziei na usprawnienie pracy z programem w zakresie problemu, który poruszyłem.

Ja rozumiem, że priorytetem jest dostosowanie programów do ciągle zmieniających się przepisów (my, księgowi tez się z tym zmagamy) i bardzo dziękuję za aktualizacje na czas (a nawet czasem z wyprzedzeniem) jednocześnie pozostając w nadziei, że reagowanie na sugestie użytkowników będzie nieco żwawsze, gdyż to dzięki użytkownikom insERT ma przychody, a "odpowiedni dział" pracę:)

 

Przy okazji mam sugestię: proszę utworzyć na forum dział(ankietę), na którym użytkownicy będą głosować na propozycje zmian w programach. Każdy zalogowany użytkownik mógłby oddawać jeden głos w miesiącu i to naocznie pokazało by użytkownikom, jaka jest szansa na wprowadzenie danego rozwiązania. Pisanie sugestii z poziomu programu jest całkiem wygodne i przydatne przy bieżących problemach, ale ma też ogromną wadę: nie wiadomo ile osób zgłasza daną sugestię, przez co nie wiemy nic na temat szans na wprowadzenie danej zmiany i przez co chęć pisania takich sugestii opada.

Natomiast tutaj mogły by być dodawane bardziej globalne pomysły.
Posiadanie takiego wątku na forum ma dwie ogromne zalety: 
1. Użytkownicy się aktywizują i czują większą więź z marką gdyż czują, że mają wpływ na jej rozwój.

2. Jest mnóstwo lepszych sugestii niż moja(moje), na które bym nie wpadł i na które chętnie bym zagłosował i po wprowadzeniu których program będzie jeszcze bardziej konkurencyjny.

Link to postu

Pańska sugestia i przedstawione argumenty są jak najbardziej znane i słuszne. Niestety w najbliższym czasie nie planujemy stworzenia dodatkowego mechanizmu do zgłaszania sugestii i głosowania na nie na forum.

 

Aktualnie istnieje wiele możliwości zbierania opinii i sugestii od użytkowników, które skutecznie do nas docierają i każde jest analizowane. Wszystkie sugestie mogą być do nas wysyłane poprzez:

Dziękujemy za podzielenie się pomysłem i zachęcamy do dalszego składania sugestii za pośrednictwem istniejących kanałów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...