Skocz do zawartości

Sprzedaż całego asurtymentu na jednej Fakturze

Polecane posty

25 minut temu, Sebastian Zys napisał:

Czy da się sprzedać wszystko co jest na magazynie na jednej fakturze sprzedaży nie klepiąc każdego towaru po koleji ?

Da się, wystarczy wczytać towary do IWc (z ilością w magazynie), skopiować pozycje, wkleić do FS, ustalić cenę sprzedaży jako średnioważoną z istniejących dostaw.

 

27 minut temu, Sebastian Zys napisał:

Chodzi o przeniesienie stanów z cenami magazynowymi do drugiego podmiotu.

Jeśli wystarczy Panu część informacji o towarach przenoszonych przez epp i uśrednione ceny magazynowa to tak można. Nie mniej zalecany sposób rozpoczęcia pracy na nowym podmiocie to usunięcie wszystkich dokumentów i odtworzenie stanów magazynowych, wtedy pozostają wszystkie inne dane (wszystkie dane towarów, cała konfiguracja programu, wszystkie rozwiązania dodatkowe). 

Link to postu

Faktycznie w IWc zaczytałem wszystkie towary na magazynie ale nie mogę ich przenieść do FS:

- opcja multiwybór w parametrach listy jest nieaktywna , ctrl+a nie działa.

- poprzez operacje na liscie, kopiuj liste - owszek kopiuje ale z nagłówkami, mogę to wkleić do notatnika ale nie do dokumentu.

- po zapisaniu dokumentu IWc nie ma możliwości również jego exportu do pliku (wyślij do...)

Link to postu

Ja napisałem:

21 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

skopiować pozycje

a Pan robi zupełnie coś innego:

23 minuty temu, Sebastian Zys napisał:

kopiuj liste

więc nic dziwnego, że się nie udaje...

 

Zachęcam do poznania podstaw obsługi programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2768,jak-w-prosty-sposob-powielic-np-fakture-sprzedazy-kopiowanie-specyfikacji-towarowej-miedzy-dokumentami-w-insert-gt.html 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...