Skocz do zawartości

Inwentaryzacja błędy

Polecane posty

Założyłem nowy wątek gdyż w inwentaryzacji mam błędy. Jest tak

Mam 16 spisów w tym jeden z towarami zerowymi. Cofnąłem inwentaryzacje z błędami a także zmieniłem statusy spisów na O.

Wykonuje zmiany spisów i daje je do inwentaryzacji

Po tym wszystki mam spisy na O

ale w inwentaryzacji  na S są spisy O

Wykonuje inwnetaryzację

Pada pytanie o włączenie spisów które nie są włączone - potwierdzam to

 

inwentaryzacja.gif

Link to postu

juz wiem na czym polega problem. natomiast nie wiem jak powstał, w którym momencie popełniłem błąd i jak z niego wybrnąć

 

4 spisy były zrobione na nowy magazyn i i tych dotyczy problem z ilościami. Te spisy podczas wykonywania inwentarycacji zmieniłem magazyn na głowny i dodałem do reszty i z tymi towarami jest problem

 

pierwszy towar z błedu policzono 56 szt

w systemie było 71

Tu jest jakiś problem nie wiem co dalej z tym zrobić 13 sztuk jest w innym spisie wpisane pierwotnie bez zmiany magazynu - i tu nie ma problemu

 

Może rozwiazaniem jest zrobienie inwentarycacji faktycznie na osobno na nowy magazyn.Czyli 4 spisy wpisać tak jak było na nowy magazyn ?

 

 

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

czy jak wyknam dwie inwentaryzację osobno na dwa magazyny to takze będe je mogł cofnąć jedną po drugiej ? i /jak wykonam inwentaryzacje w nowym magazynie to towary wycenia się z automatu tak jak bym robił inwentaryzacje na starym magazynie ?

 

niestety podczas wykonywania na magazynie starym wystąpił ten sam problem z e wszystkim i towarami

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...